Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megbocsájtható...

Szerintetek ez megbocsájtható bűn?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 hónapja egyik délután viccesen elkezdtem ütögetni anyát, szinte minden nap játszottunk így. Erre ő valamiért nagyon mérges lett, és elkezdett engem úgy verni, hogy feldagadt a keze nyoma, totál elvörösödött a szeme... Leszaladtam a lépcsőn, erre ő elkezdett üldözni. Közben hívtam apát, hogy valami gáz van anyával... Szóval rohantam az utcán, mire ő egyszer csak eltűnt. Elbújtam, és vártam, hogy mikor jön haza apa. Amikor jött, együtt bementünk a házba, és akkor majdnem szívrohamot kaptam... Anya a saját kezével MEGÖLTE A NYULAMAT!!!

Én azonnal hívtam a rendőrséget, bevitték, pszichiáter tanácsát kérték, stbstb.

Azóta én inkább nem szeretnék tudni semmiről, azóta anyámat se láttam...


Viszont beszélgettem tegnap egy barátommal, és szóba jött egy dolog, amit ő tett. És azt mondta, hogy egy anya sem haragudhat soha egy gyerekére, és a gyerek sem az anyjára.


Most akkor ez esetben mi van?!


2011. máj. 30. 14:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
90%
egy drogos 18 éves,aki a sz@ros nyulát többre tartja,mint a saját anyját.Szegény anyukád okkal,és joggal borult ki.Le kéne szoknod a drogokról,tanulnod kéne,meg tisztelni a szüleidet.És max egy atyai pofon elcsattanhatott anyud részéről(teljesen jogosan,ahogy írod,hogy hogy viselkedsz),és te igy állsz bosszút.Munkámból kifolyólag sok ilyen ÉNVAGYOKAJÓISTEN gyerekkel találkozom,mint te vagy.
2011. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Persze, csak egy kis pofont kaptam, amitől eltört az orrom és megrepedt az állkapcsom...
2011. máj. 30. 15:32
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, bármi is történt akkor, abban mi itt már igazságot nem tehetünk. Jelenleg viszont Neked a saját életedben kéne söprögetni, nem Anyudéban...
2011. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
90%
"és elkezdett engem úgy verni, hogy feldagadt a keze nyoma"-ezzel indítottál a kérdésedben,már eltörött az orrod,meg az állkapcsod,a következő kommentedben már 8 napon túlgyógyuló sérüléseket szereztél.Mielőtt leírsz valamit,előbb a kis fejecskédben rakd össze,mert így még te is belekutyulódsz.Tudod:"Hazug embert előbb utolérik,mint a sánta kutyát!"-ezeknek van ám vajmi kevéske alapjuk.
2011. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasonlít a stílusodra: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Szerintem hagyda abba a buta sztorik kitalálását,inkább találj valami hobbit, nagyon unatkozhatsz.

2011. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocs Matu, de ez csak kamu.
2011. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!