Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megbocsájtható...

Szerintetek ez megbocsájtható bűn?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 hónapja egyik délután viccesen elkezdtem ütögetni anyát, szinte minden nap játszottunk így. Erre ő valamiért nagyon mérges lett, és elkezdett engem úgy verni, hogy feldagadt a keze nyoma, totál elvörösödött a szeme... Leszaladtam a lépcsőn, erre ő elkezdett üldözni. Közben hívtam apát, hogy valami gáz van anyával... Szóval rohantam az utcán, mire ő egyszer csak eltűnt. Elbújtam, és vártam, hogy mikor jön haza apa. Amikor jött, együtt bementünk a házba, és akkor majdnem szívrohamot kaptam... Anya a saját kezével MEGÖLTE A NYULAMAT!!!

Én azonnal hívtam a rendőrséget, bevitték, pszichiáter tanácsát kérték, stbstb.

Azóta én inkább nem szeretnék tudni semmiről, azóta anyámat se láttam...


Viszont beszélgettem tegnap egy barátommal, és szóba jött egy dolog, amit ő tett. És azt mondta, hogy egy anya sem haragudhat soha egy gyerekére, és a gyerek sem az anyjára.


Most akkor ez esetben mi van?!


2011. máj. 30. 14:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

14:27-es vagyok.


Megértem,hogy haragszol rá. De,ha őt szereted annyira,hogy nem akarod,hogy szenvedjen,akkor igenis állj mellé! Nem mondom,hogy bocsásd meg a nyulas sztorit,mert ha nem tudod nem tudod. De legalább beszélgess vele,hogy miért tette? Hogy érzi magát? Akkor mi játszódott le benne?

Most nem is éltek együtt? Azóta nem beszéltél vele?

Azért gondolj bele a helyzetébe,hogy biztos felgyülemlett benne évek alatt sok rossz,amit nem adott ki magából és ez ilyen formában jött ki belőle! Orvosra szorul! Szerintem ő is nagyon bánja a történteket,de hidd el sokat javítana a helyzeten,ha látná,hogy a gyermeke mellette van,az akivel előtte nagyon jóba volt.(Ha így volt)

2011. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu. Akkor igen is megölte azt a nyulat, a rendőr elviheti. Gyorsított tárgyalása van akkor amíg nem zajlik le a tárgyalás addig bent tartják de ez csak olyan max 3 nap, utána a bíró dönt. Ha agyilag nem százas akkor intézetbe kezelik,megállapítják, hogy hülye de ebben az esetben nem csukhatják le.



De miért te hívtad a rendőröket, miért nem apukád? Hány éves vagy te?

2011. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Régen tök jó volt minden, sosem vert meg, semmi baj nem voltam velem. Kitűnő tanuló is voltam..


Most meg.. A 2-es szintet alig ütöm és még a drogra is rászoktam, hogy el tudjam viselni ezt..

2011. máj. 30. 14:38
 24/36 A kérdező kommentje:
Apa azt mondta, hogy anya biztos haragszik rám, vagy ilyesmi, és ez nem tartozik a rendőrökre... Apának a nyúl csak egy élő kaja volt, én viszont a nyuszival nőttem fel..
2011. máj. 30. 14:39
 25/36 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező, kérdezett ,titeket és tanácsot kért.Mivel ti kedves válaszolók akik nem tudnak válaszolni és csak visszakérdezik ,hogy(mi van azzal meg ezzel).ez igazán nem a tárgyhoz tartozik!!!!!4TESSÉK VÁLASZOLNI ÉS KÉSZ!!!!!NEM KELL PISZKÁLNI!!!!!van nektek annál jobb dolgotok nem????DE!!!



szóval kedves kérdező:én is kiakadtam amikor apám kiengedte a tengeri malacaimat az erdőbe.úgy jöttem vissza suliból haza,hogy egyszerüen azt mondta h neki nem kell....... pedig én etetem én vettem meg a dolgokat nekik.ez egy éve volt.még mindig mérges vagyok rá.de haragudhat egymásra akár 1 életen át.ha te úgy érzed, hogy nem tudnál szeretni öt akkor ne.Az idő mindent megold.

2011. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%
14:34 voltam előbb. Nem véletlenül kérdeztem a korod. 18 évesen azzal játszol anyukáddal ,hogy ütögetitek egymást. Na jó, ezt valahol próbálom elképzelni és elfogadni. DE! Az elfutottam és vártam mikor jön haza apa dolog nagyon gyerekesen hangzik. Saját kezével megölte a nyuladat? Sok pszihopata filmet nézel? Nem túl eredeti a sztori, ráadásul ma már te vagy kb. a harmadik, aki provokatív sztorival áll elő. Kezdem azt sejteni, hogy mind egy és ugyanaz az ember.
2011. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%

"A 2-es szintet alig ütöm és még a drogra is rászoktam, hogy el tudjam viselni ezt.."


Te beteg vagy. Tiszta sor. Akár igaz, amit összehordtál, akár nem. Keress fel egy pszichológust! Mindenképp javadra válna...

2011. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy már akkor is drogoztál, és azért láttál ilyeneket?
2011. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Marha gyerekes, hogy hívtam apát, hogy rohanjon haza, mert anya megőrült...
2011. máj. 30. 14:47
 30/36 anonim ***** válasza:
90%
neked kéne orvoshoz fordulni, nem anyukádnak.
2011. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!