Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség, ha így "folytatjuk"...

Hülyeség, ha így "folytatjuk" (kicsit hosszú lesz)?

Figyelt kérdés
Kb. két héttel ezelőtt feltettem itt egy kérdést arról,hogy vajon megcsalt e a párom(talán sokan emlékeztek is még rá,de annak aki nem,de teljesen érteni szeretné a dolgot linekelm: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Ugyan minden jel arra utal,és 99°%-ig biztos vagyok benne,de nem vallotta be. Akkor elmentem itthonról 5 napra,aztán hazajöttem,úgy hogy eldöntöttem nem akarok már ezen sem veszekedni,sem folytatni az egészet,még aznap este megbeszéltük a dolgokat,hogy miután megadta a pénzemet,amivel tartozik elköltözöm,és különválunk. Másnap megint elkezdtünk beszélgetni,majd amikor rákérdeztem,hogy "mondja meg kivel csalt meg,és mikor,mert már úgysem változtat semmin,de hogy megnyugodjon a lelkem,tudnom kell",akkor megint elég heves vita lett belőle,de aznap éjjel valahogy mégis az ágyban kötöttünk ki,és a szex olyan jó volt,mint még soha,másnap reggel pedig megint megismétlődött. Abban maradtunk,hogy ugyan már nem vagyunk egy pár,de amíg itt lakom folytatjuk ezt a "szexkapcsolat" dolgot,mert ez legalább működik,és mindkettőnknek jól esik. Azóta ő nagyon megváltozott,minden nap siet haza(pedig addig szinte soha nem akart velem lenni),állandóan mászkál mindenhova utánam,fogdos,puszilgat,bókol,más szóval nem bírom levakarni,meg hát az a helyzet,hogy jól is esik. Már kimodja,hogy azért rossz lesz,ha már nem leszek neki. Sőt azt is elmondta,hogy ő nem gondolkozik még sem új kapcsolaton,sem pedig alkalmi kapcsolatokon,és ha már elköltöztem,akkor is összejöhetnénk szexelni. Na most itt van a gondom,hogy én még mindig érzek iránta valamit,és attól tartok,hogy így nekem majd még nehezebb lesz a továbblépés. A szakítást már úgy ahogy elfogadtam,de itt van ez a szex dolog,ami tényleg jó vele,pláne,hogy ő sem gondolkodik másban,és én sem,akkor talán ezt folytathatjuk így? Szerintetek?
2011. máj. 24. 15:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerinted miért kezdett el rögtön kedveskedni, miután szakítottatok? Örül hogy "újra szabad" emellett a "régi jó nő" ott van bármikor neki. Hagyd a fenébe!
2011. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A szex-alapú együttéléseknek túl nagy jövője nincs. Ugyanis feltételezi azt a szabadságot mindkét fél számára, hogy van egy szexpartnere, de bármikor kereshet, és találhat magának valakit, akivel nem csak "egészségügyi" közösségben kíván élni. Az ilyen helyzetekből általában a nők szoktak rosszabbul kikeveredni, ugyanis - normális esetben - egy nőnek a szexhez érzelmekre is szüksége van. Úgy viszont elég nehéz másik kapcsolatot keresni.

Elolvastam a történeted első "felvonását", és a mostanit is. Őszintén szólva, én sem 99, sem 50%-os bizonyítékot nem tudok felfedezni bennük a párod hűtlenségére. Bár azt végül nem részletezted, hogy mi derült ki az ágyban végződő veszekedés során.

Az már kicsit cikibb,- szerintem- hogy csak a nagy "balhé" óta siet hozzád haza, és azóta próbál meg úgy viselkedni, ahogy egy normális kapcsolatban szokás. Akár lelkiismeret furdalása van, akár megijedt attól, hogy tényleg otthagyod, egy hűséges férfitól is gáz, ha nem örül a párja társaságának.

Én azt javaslom, hogy ahogy tudsz, költözz el. Ha jó vele a szex, és igényled, akkor "összejárhattok", de tudatosítsd magadban, hogy nem vagytok egy pár. Ha továbbra is egy fedél alatt éltek, mint ha mi sem történt volna, "csak" ez már nem igazi kapcsolat, könnyen megtörténhet, hogy idővel ő kér majd meg, hogy csinálj magadnak valami programot estére, vagy menj el a hétvégére, mert szüksége lenne a lakásra...És még csak szemrehányást sem tehetsz majd, mert megbeszéltétek, hogy köztetek csak szex van már.

Megtörténhet, hogy ha nem vagy állandóan kéznél, akkor rájön, mekkora marhaságot csinált, mert eltolta a kettőtök dolgát, és még sikerül visszacsinálni az egészet.

És megtörténhet, hogy végül te találsz majd valakit, aki akkor is boldogan rohan haza hozzád, ha nincs egy félreérthető kotongumi miatt mosolyszünet...

2011. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ezt elég bután csinálod.


1. te szerelmes vagy ebbe a pasasba. legalább magadnak ne hazudj! márpedig ha szerelmes vagy valakibe, akkor nem tudsz csak szexkapcsolatban lenni vele, mert többet várnál. Legalább a saját érzéseiddel legyél tisztában, és azzal hogy mit is akarsz kapni a másiktól és mit szeretnél te nyújtani.


2. lehet hogy megcsalt, valószínű, mert ha nem csalt volna meg akkor vérig lenne sértve és azt mondaná, hogy akkor menj a fenébe ha ilyen idióta vagy. de nem, ő kedveskedik meg hasonló, mert bűntudata van, és mert megtetszett neki a jelenlegi kapcsolata és izgi lett. Lehet hogy el voltatok laposodva ezért keresett másik nőt, de azért azt tudnod kell, hogy újrakezdeni és megbocsátani és újra bízni csak úgy lehet ha TISZTA LAPPAL INDULTOK, és a másik ténylegesen bevallja és elismeri hogy hibázott, bocsánatot kér, és ami a legfontosabb kiderül hogy mégis mi a fenéért csalt meg. Mert minden megcsalásnak oka van. Lehet az veszekedés, meg nem értettség érzése, kisebbségi érzés bármi. De ha nincs meg az ok, akkor soha a büdös életbe nem lesz normális kapcsolat kettőtök között, csak ilyen se hús se hal dolog, nevezhetnénk se veled se nélkülednek is.


Ha most belemész a tisztázás nélkül szexkapcsolatba, saját magaddal szúrsz ki, nem is kicsit. Érzelmileg a béka feneke alá degradálod magad és még büszke is leszel a szánalmas helyzetre. szedd már össze magad! ha ő nem tisztel meg azzal hogy őszintén elmondja mi történt, akkor te még befogadod magadba? normális vagy? de ha ennyi eszed van és ennyire becsülöd magad, meg is érdemled.


nekem is volt olyan, hogy a barátom majdnem megcsalt. én rájöttem hogy regisztrált egy társkeresőre. rákérdeztem. és Ő ELMONDTA hogy valóban nagyon sajnálja, nem tudja miért tette, de valóban úgy érezte ellaposodott a kapcsolatunk. ettől függetlenül én úgy döntöttem hogy hagyjuk abba. de legalább normálisan befejeztük


32/N

2011. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem attól nagyobb egó nem kell, ha valaki a "nekem" szót nagybetűvel írja.Na mindegy.


Fenntartom, amit mondtam, mert így csak egy szexuális "segédeszköz" vagy a számára.És akármennyire is vagy forróvérű, egy nő ennyire nem alázhatja meg magát.

2011. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!