Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség, ha így "folytatjuk"...

Hülyeség, ha így "folytatjuk" (kicsit hosszú lesz)?

Figyelt kérdés
Kb. két héttel ezelőtt feltettem itt egy kérdést arról,hogy vajon megcsalt e a párom(talán sokan emlékeztek is még rá,de annak aki nem,de teljesen érteni szeretné a dolgot linekelm: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Ugyan minden jel arra utal,és 99°%-ig biztos vagyok benne,de nem vallotta be. Akkor elmentem itthonról 5 napra,aztán hazajöttem,úgy hogy eldöntöttem nem akarok már ezen sem veszekedni,sem folytatni az egészet,még aznap este megbeszéltük a dolgokat,hogy miután megadta a pénzemet,amivel tartozik elköltözöm,és különválunk. Másnap megint elkezdtünk beszélgetni,majd amikor rákérdeztem,hogy "mondja meg kivel csalt meg,és mikor,mert már úgysem változtat semmin,de hogy megnyugodjon a lelkem,tudnom kell",akkor megint elég heves vita lett belőle,de aznap éjjel valahogy mégis az ágyban kötöttünk ki,és a szex olyan jó volt,mint még soha,másnap reggel pedig megint megismétlődött. Abban maradtunk,hogy ugyan már nem vagyunk egy pár,de amíg itt lakom folytatjuk ezt a "szexkapcsolat" dolgot,mert ez legalább működik,és mindkettőnknek jól esik. Azóta ő nagyon megváltozott,minden nap siet haza(pedig addig szinte soha nem akart velem lenni),állandóan mászkál mindenhova utánam,fogdos,puszilgat,bókol,más szóval nem bírom levakarni,meg hát az a helyzet,hogy jól is esik. Már kimodja,hogy azért rossz lesz,ha már nem leszek neki. Sőt azt is elmondta,hogy ő nem gondolkozik még sem új kapcsolaton,sem pedig alkalmi kapcsolatokon,és ha már elköltöztem,akkor is összejöhetnénk szexelni. Na most itt van a gondom,hogy én még mindig érzek iránta valamit,és attól tartok,hogy így nekem majd még nehezebb lesz a továbblépés. A szakítást már úgy ahogy elfogadtam,de itt van ez a szex dolog,ami tényleg jó vele,pláne,hogy ő sem gondolkodik másban,és én sem,akkor talán ezt folytathatjuk így? Szerintetek?
2011. máj. 24. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Te sem vagy 100-as az tuti.
2011. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a párod most bekerül a mennyországba az ő véleménye szerint. Van egy ex-barátnő féleség, akkor szexel vele, amikor akar, plusz van ezek szerint (vagy nagy a valószínűsége) egy új csaj is. Mivel úgymond szakítottatok, tul.képpen ezt tehet, amit akar.
2011. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Folytathatjátok, de csak rosszul fogsz belőle kijönni. A jelek szerint a párod nem veszi túl komolyan a hozzád való hűséget, sem az őszinteséget. Te viszont még mindig kötődsz hozzá. Te szerelemből szexelsz vele, ő meg azért csinálja veled, mert nem biztos, hogy mindig talál mást, akivel elhasználhatja azt az óvszert a kocsiban. Hogy ez hová fog vezetni, azt talán nem kell részleteznem, erőltetsd meg a fantáziádat, esetleg olvasgass különböző női fórumokon hasonló sztorikat. És nem, legalább saját magadat nem csapd be azzal, hogy csak azért csinálod, mert a szex jó...

N32

2011. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
,,
2011. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mint mondtam biztos vagyok benne,hogy megcsalt. Valószínűleg valami egyéjszakás kis lotyó lehetett,akivel valószínűleg azóta sem találkozott. Szégyen nem szégyen kerek perec kimondom,nekem szükségem van a szexre,de arra nem vagyok képes,hogy csak úgy akárkivel. Nem csak ő lesz vele úgy,hogy pont kapóra jön az exbarátnő,hanem én is,hogy ott az exbarát ha éppen olyan igényeim vannak,és bizony vannak. Neki pedig ha lenne valakije nem igényelné velem napirendi szinten a szexet.
2011. máj. 24. 15:38
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd azt, ami jólesik. Ha szexkapcsolat kell, akkor érezd jól magad. Majd ha már készen állsz a továbblépésre, akkor továbblépsz. Hogy mások mit gondolnak erről, az lényegtelen.
2011. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is valószínű, hogy megcsalt. Én a helyedben minél előbb visszakövetelném tőle a pénzemet, és megszakítanám vele a kapcsolatot (legalábbis ezt a fajta kapcsolatot biztosan).


Folytathatjátok így, senki nem tiltja meg, de nem valami egészséges. Persze neki biztosan jó, mert ha még arra sem méltat, hogy őszinte legyen veled, akkor őt ez annyira nem hiszem, hogy megviseli. Te viszont nem fogsz jól kijönni a dologból érzelmileg, de te tudod.

2011. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Én is jártam ebben a cipőben, sajnos. Úgy éreztem, hogy tényleg nem kell neki más, mert ott voltam neki, mint szextárs. Azt gondoltam, hogy ő is az nekem, de tévedtem, mert, még mindig szerettem, csak próbáltam magam is becsapni, hogy már vége a szerelemnek a részemről is. Szerintem egy idő után rájössz majd, hogy tényleg tovább kellene lépnek, mert ez a kölcsönös kihasználás azért hosszú távon nem működhet, és valaki biztosan sérülni fog, és szerintem te leszel az...
2011. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek szüksége van szexre, de akkor te miért nem mész más pasikhoz, ha neked is csak szex kell. Így aranytálcán kínálod fel neki a lehetőséget, h használjon téged. Ne tedd! Menekülj ebből a kapcsolatból! Inkább egyéjszakás szex valakivel, mint együttmaradni egy csalóval. Légy erős! Sok szerencsét és egy jobb életet!
2011. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A tiltott gyümölcs mindig édesebb..

Ez igaz most a kapcsolatotokra is.

Szerintem hagyd abba vele a szexuális kapcsolatot is, ne csak a párkapcsolatot.

Elég szépen kihasználja a naivságodat, szerelmedet iránta. A baj az, hogy csak te fogsz szenvedni.

Ami a legjobb lenne, ha megmondanád neki, hogy te befejezted vele minden téren és reméled, hogy később sikerül majd olyan kapcsolatot kialakítanod, ahol a párod megbecsül nem pedig kihasznál.

Ezután szépen beleülsz egy kád vízbe, relaxálsz egyet vagy kettőt vagy hármat és másnap új nőként új életet kezdesz. Költözz el onnan minél hamarabb. Barátnőhöz, rokonhoz, családodhoz.. Mindegy csak el onnét. A levél pedig a kezedben van, amivel a pénzedet visszatudod szerezni.

Én ezt tenném a helyedben!

2011. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!