Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség, ha így "folytatjuk"...

Hülyeség, ha így "folytatjuk" (kicsit hosszú lesz)?

Figyelt kérdés
Kb. két héttel ezelőtt feltettem itt egy kérdést arról,hogy vajon megcsalt e a párom(talán sokan emlékeztek is még rá,de annak aki nem,de teljesen érteni szeretné a dolgot linekelm: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Ugyan minden jel arra utal,és 99°%-ig biztos vagyok benne,de nem vallotta be. Akkor elmentem itthonról 5 napra,aztán hazajöttem,úgy hogy eldöntöttem nem akarok már ezen sem veszekedni,sem folytatni az egészet,még aznap este megbeszéltük a dolgokat,hogy miután megadta a pénzemet,amivel tartozik elköltözöm,és különválunk. Másnap megint elkezdtünk beszélgetni,majd amikor rákérdeztem,hogy "mondja meg kivel csalt meg,és mikor,mert már úgysem változtat semmin,de hogy megnyugodjon a lelkem,tudnom kell",akkor megint elég heves vita lett belőle,de aznap éjjel valahogy mégis az ágyban kötöttünk ki,és a szex olyan jó volt,mint még soha,másnap reggel pedig megint megismétlődött. Abban maradtunk,hogy ugyan már nem vagyunk egy pár,de amíg itt lakom folytatjuk ezt a "szexkapcsolat" dolgot,mert ez legalább működik,és mindkettőnknek jól esik. Azóta ő nagyon megváltozott,minden nap siet haza(pedig addig szinte soha nem akart velem lenni),állandóan mászkál mindenhova utánam,fogdos,puszilgat,bókol,más szóval nem bírom levakarni,meg hát az a helyzet,hogy jól is esik. Már kimodja,hogy azért rossz lesz,ha már nem leszek neki. Sőt azt is elmondta,hogy ő nem gondolkozik még sem új kapcsolaton,sem pedig alkalmi kapcsolatokon,és ha már elköltöztem,akkor is összejöhetnénk szexelni. Na most itt van a gondom,hogy én még mindig érzek iránta valamit,és attól tartok,hogy így nekem majd még nehezebb lesz a továbblépés. A szakítást már úgy ahogy elfogadtam,de itt van ez a szex dolog,ami tényleg jó vele,pláne,hogy ő sem gondolkodik másban,és én sem,akkor talán ezt folytathatjuk így? Szerintetek?
2011. máj. 24. 15:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

15:36-os! Igen,pontosan attól tartok,hogy bár mondogatom,nem számít már az egész,ez csak szex,de mi van ha még saját magamnak is hazudok,és tudat alatt tényleg a kötődés miatt megyek ebbe bele? Ezerszer átgondoltam már,és mindig úgy vagyok vele,hogy sima ügy lesz a távozásom tőle,de mi van ha pont ezért amit most művelünk még jobban pofára esek majd,és teljesen a padlóra kerülök. Őszintén mondom,nem tudom mi lenne a helyes,nem tudok most "józanul" gondolkodni.


Első válaszoló pedig addig amíg csak hasonló helyzetbe nem kerülsz ne ítélkezz,mert azzal most nem segítesz Nekem,csupán a saját egódnak tesz jót,hogy "Na végre,megint beletapostam valakibe!".

2011. máj. 24. 15:49
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

Hogy közönséges legyek: ha csak f*sz kell, azt bármelyik bokorban kapsz. Még válogathatsz is, nem muszáj "akárkivel". Ha te szex ürügyén ragaszkodsz a "volt" párodhoz, csak önmagadat áltatod. Sajnos vannak ilyen lúzerek, a gyk. is tele olyan kérdésekkel, hogy "jaj de megalázó, hogy csak arra kellek a páromnak, pedig mennyire szeretném, hogy megváltozzon, miért vagyok ilyen helyzetben...?"

Bocs.

2011. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb, ha elmész onnan, mert csak ártasz magadnak, és mégjobban fájni fog, ha sokáig ezt csináljátok. Egy ilyen ember nem érdemel meg téged, sőt senkit sem, hogy így kihasználjon. Ráadásul vele éltél sokáig. Elég gyökér pasival hozott össze az élet. De sajnos vannak egy páran ilyen mocskok!
2011. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

úh....

elolvastam az előző kérdésedet is és a válaszokat is...

megértelek,én a helyedbe max azt csinálnám, hogy ameddig nem találnék egy normális partner használnám őt, moért ne?

ő is szemét volt tedd meg te is.

de más ne legyen köztetek és inkább akkor menj fel hozzá szexelni mikor te szeretnél ne akkor mikor ő hív mert akkor azt fogja gondolni hogy még mindig oda vagy érte és azt tehet veled amit akar.

sőt evvel még a haverjai szemében is nagy arcnak fog tűnni.

azt csináld hogy mikor hív és neked is lenne kedved egy numerára mond hogy most nem érsz rá de pl. holnap igen így akkor te írányítod a dolgokat ha ő hív mert nem rögtön mész te döntöd hogy mikor.

ha meg neked van kedved hívd fel és mond az hogy most rá érsz együtt lehetek de később dolgod van.

tudod még mi idegesíti a pasikat ha hívnak és nem veszed fel rögtön vagy egyáltalán.

hívd vissza és mond bocsi de fontos dolgom volt, meg fog bolondulni hogy nem tudja mit csinálsz, kivel vagy...

hú de hosszú lett, bocsi

ha van kedved írj privit túl vagyok pár ilyenen...

most viszont van egy megbízható férjem 2 gyönyörű babám

:)

2011. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én írtam az előző kérdésedhez, és már akkor írtam, hogy minél előbb szakíts meg vele minden kapcsolatot, nem érdekes a pénz, mert így sosem lesz vége. Hmm, igazam lett.
2011. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szeretsz lábtörlô lenni??
2011. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak a gerinctelen pasid miatt, csak a kérdés lényegét nem értem. Egész biztosan vele maradsz, az is egész biztos, hogy rettenetesen sérülni fogsz, a pasid már hülyére röhögi magát a haverjaival rajtad, de szereted, és úgysem hiszed el. Használja a pénzedet, használ téged, mindemellett bármit tehet, amit csak akar. A mostani viselkedése (hazajár, kedveskedik) mind a puhításodra szolgál, hogy zavarodj úgy össze, azt se tudd mit érzel. És higgy nekem, nőként nem a szexre van szükséged (akkor jó lenne bárkivel), hanem valódi kapcsolatra (aminek a szex is része), de olyanra, ahol megbecsülnek. A legtöbb nő valóban nem tud szexelni érzelmek nélkül, de az ilyen pasik mint a tiéd, nagyon is. Dolgozd fel a szakítást, ha túl vagy rajt, akkor keress új kapcsolatot egy komoly tapasztalattal gazdagabban. Hamar átláthatod a helyzetet, ha megszünteted vele a testi kapcsolatot. Nem kell hozzá két hét, és naponta fogod hallani: jó lenne, ha elköltöznél. Tudom, a pénz. Nos, abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán vissza akarja adni. Hidd el, ha a legjobb barátnőm lennél, akkor is ezt mondanám. Ez a hapsi egy rakás ...
2011. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

ha belemész ebbe a szex-kapcsolatba nagyon pofára fogsz esni.

hozzád bármikor járhat,csak a szexért...te elbízod magad,hogy szeret és kellessz neki stb.

ő meg majd talál egy csajszikát akit szeret,majd mondja szépen,hogy bocs a szex-kapcsolatbak vége,van valakije.

elhiszed,hogy milyen kihasználtnak fogod magad érezni?

2011. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, hogy így csinálod. Csak megsúgom, hogy így soha a büdös életbe nem fogsz túllépni a pasason! Nagyon buta vagy neharagudj. Látszik hogy már véded a csalót: "Már kimodja,hogy azért rossz lesz,ha már nem leszek neki." stb., stb. Kit érdekel? Gondolt volna ekkor arra mikor félrekúrt! Ez tényleg elég lábtörlős szerep dehát te tudod. Hacsak a szexre lenne szükséged ahogyan írtad akkor lefeküdnél bárki mással. De azt mondtad neked nem megy mással. Igen, mert még mindig ő kell neked. Ha túlakarsz rajta lépni akkor hagyd már a fenébe ezt a pasit! Így meg pláne simán dug majd másokkal is hogy szakítotattok, ha már úgy félrekefélgetett mikor együtt voltatok. Gratulálok hogy ennyi eszed van.
2011. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én az első nagy szerelmemmel, vőlegényemmel "éltem" ilyen szexkapcsolatban másfél évig.A munkám miatt nem volt időm sem ismerkedni, sem egy normális párkapcsolatra.Egyszercsak elkezdtem társra vágyni,viszont vele sem akartam újra kezdeni, hát elköltöztem tőle messze, mert csak így ment a leválás, mivel azért sok mindenben mellettem állt.Rá pár hónapra lett egy sokkal izgibb párkapcsolatom, ahol a szex százszor jobb, pedig nem hittem, hogy van annál jobb. Merj lépni, és hidd el, van nála jobb.Főleg ha a következővel mindketten szerelmesek vagytok!
2011. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!