Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség neten...

Szerintetek hülyeség neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Párkeresésre gondolok. Én már néhányszor csalódtam, fotón tetszett a férfi élőben meg nem. És, biztos volt ilyen fordítva is. Mindig mondom, h a fotó csak fotó...
2011. aug. 6. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm - igaz, nem szándékosan, de - így talált párra, közösségi oldalon keresztül. Másfél éve együtt vannak.
2011. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, eléggé. Én a fizikai kontaktusban hiszek. Érezem kell valakit ahhoz, hogy meg tudjam ítélni a helyzetet.

Egyébként olyan sok baromságot összehordanak az emberek saját magukról a neten. Elmesélik a jó és rossz tulajdonságaikat, a felét észre sem vennénk vagy marhára nem érdekelne,vagy nem is úgy gondolom ahogyan leírta.


Én ebben nem hiszek.

2011. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én nem párkeresés céljából kezdtem el beszélgetni neten egy sráccal,mert valami játék egymásnak dobott ki.Ez 3 éve volt és azóta is nagyon szeretjük egymást.Nem azt mondom,hogy ez a legjobb módja az ismerkedésnek(Sőt!),de érhetnek pozitív meglepetések
2011. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen mértékben.


Sok olyan életképtelen korcs kis gnóm van, akik azt terjesztik, hogy aki interneten ismerkedik, az lúzer, leginkább mert a kutya se áll szóba ilyen ordenáré, vállalhatatlan férgekkel. Nem kell rájuk odafigyelni - ha egy másik városban, vagy másik országban találod meg a hozzád illő partnert, akkor ne érdekeljenek az ostoba wannabe trollok megjegyzései, hogy aki "neten ismerkedik,az micsoda egy szaralak lehet"...hát whehehehehehe,nehogy már tőlük függjön, mit csinálsz!


Na persze nem szabad átesni a ló túlsó oldalára se - aki a négy fal között él, és Failbookon bökdös meg lájkolgat, az se komplett.

2011. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én már kiábrándultam a netes ismerkedésből, összejön a tali, de a többi nem.:( De, amúgy meg nem járok ki sűrűn, h ismerkedhetnék.
2011. aug. 6. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Én chaten ismertem meg a barátomat, már négy éve együtt vagyunk :) Szóval szerintem nem hülyeség.
2011. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, hogy fényképen tetszett, élőben meg nagyon nem.

A férjemet is a neten ismertem meg, teljesen más volt képen, mint az életben, de így is úgy is tetszett.

Amúgy 2 baráti házaspár is a neten jött össze. Kitartást!

2011. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

van egy barátnőm, aki így jött össze a barátjával, több, mint egy éve együtt vannak, és oda vannak egymásért.


de ennek ellenére nekem vhogy nem szimpi a módszer, de ha neked igen, sztem nyugodtan próbálkozz.

2011. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi is a neten jöttünk össze három éve.

Mondjuk csak beszélgetésnek indult és csak barátokként találkoztunk.Ráadásul én csak egy régi képet láttam róla alulról. :)

2011. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!