Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hülyeség így ismerkedni?

Nem hülyeség így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Két lány odamegy egy tásasághoz egy szórakozóhelyen és megkérdezik, hogy nem ülhetnének-e le mert: "ketten jöttünk, de nagyobb társasághoz lenne kedvünk". Főleg fiúkkal szeretnénk ismerkedni:D

Egy pasi haverom mondta, hogy csináljuk ezt. Nem ciki? nem néznek hülyének?


19 évesek vagyunk és nagyon szeretnénk új ismerősöket, de egyzserűen képtelenek avgyunk összeszedni párat.


2010. aug. 22. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha normálisnak tűnik a társaság, akkor miért is ne? Általában örülnek a férfiak, ha a nők kezdeményezik az ismerkedést...
2010. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem ciki,nem néznek hülyének..:)

Szerintem így az ideális és nem neten..(ahol bárki bármit mondhat magáról..)

2010. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azért nem általánosítanék, a netes ismerkedés is sülhet el jól. Hallottam már olyat, hogy fórumos társaságokból lett baráti társaság stb. Sose lehet tudni.


Kérdező, sok sikert az ismerkedéshez! (Első voltam.)

2010. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Én bírnám ha két szimpatikus leányzó csatlakozna hozzánk, még így ismeretlenben is.
2010. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz! :D


Én 20 éves lány vagyok, és kettesben (néha hármasban) megyünk bulizni a barátnő(i)mmel és volt már, hogy "odacsapódtunk" egy kisebb társasághoz (pár srác, pár lány), nem volt gáz, inkább örültek. :D Ráadásul mindannyian elég barátságosak vagyunk, sokat hülyéskedünk, ami tetszik az embereknek. Azóta egyébként nagyon jóban lettem az egyik sráccal... :P

Úgyhogy HAJRÁ! :D Nem kell félni!!! :)

2010. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem:D

Mi szeretjük ha új arcok jönnek

19/f

2010. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mamár mindemki ezt csinálja :D
2010. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hali csajok!

dobjatok mailt, és lesz új ismerősötök. :)

2010. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!