Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a párom nem is...

Lehet, hogy a párom nem is akar tőlem sosem gyereket?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, de még egyszer sem mondta, hogy de jó lenne egy közös baba. (nem ebben a pillanatban, csak majd valamikor) Ha én hozom szóba egyből terel. Előző kapcsolatából van egy 9 éves kislánya. Nem élünk kacsalábon forgó kastélyban, de anyagiakban egy új jövevényt simán be tudnánk vállalni. 30 vagyok, tehát már jócskán benne a korban.
2011. máj. 23. 08:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van, az elején konkrétan nem tisztáztuk. Sokszor mondta, hogy nagyon szeret, meg örökké velem akar élni, majd egy nagyon jó család leszünk, stb. Csak akkor ezek szerint a saját kislányára gondolt és nem egy közös babára. Pár hónapja épp töltöttem ki egy hivatalos papírt ahol többek között az egyik kérdés az volt, hogy van-e gyerekem. (csak rám vonatkozott minden kérdés) Hangosan olvastam fel a kérdéseket, és ennél válaszoltam hogy: nincs. Erre a párom: Dehogy nincs. Ott van a Zsófi. (az ő lánya)
2011. máj. 23. 09:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért azt tisztázd vele, hogy a lányát szeretheted "mintha a lányod lenne", DE nem a saját lányod.
2011. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

*Szerintem meg mindenki akar gyereket,akár nő akár férfi.


Nem...

2011. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt érdemes lenne megkérdezni inkább tőle. Mi nem tudhatjuk.
2011. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%

09:31 aki nem akar gyereket, az majd 50-60 évesen meg is fogja bánni és akkor majd mondja, de jó lett volna egy gyerek.

Ha meg még akkor sem akkor ő nagyon szereti a magányt.

Én nem akarom a nyugdíjas éveimet egyedül leélni, szeretném, ha az unokáim ott nyüzsögnének körülöttem.

2011. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen ez nagy baj ha nem tisztáztátok le az elején!Én még 24 vagyok,de én tudatosan úgy kerestem a párom hogy ne 40 évesen akarjuk apuka lenni!Ha nem volt megfelelő a válasz akkor fölösleges húzni egymás idejét!Én személy szerint biztos nem tudnám elviselni(még nincs gyerekem) hogy másét pesztráljam!De ez is ugye emberre válogatja!Nem vagyunk egyformák!Szerintem kérdezz rá konkrétan hogy akar vagy nem,ha nem én elhagynám a helyedben!Érződik hogy nagyon szeretnél babát és ne mondj le róla mert neki már van egy!

24/L

2011. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A gyereket akarás és a félelem az egyedülléttől két nagyon különböző dolog... Lehet hogy öregkorában megbánja az ember hogy nincs gyereke de nem biztos, hogy azért mert minden vágya lett volna, hanem azért, hogy valaki törődjön vele. Azért meg ne szüljünk már hogy legyen aki szórakoztasson később...
2011. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!