Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha bántanák az...

Mit tennétek, ha bántanák az anyukátokat fizikailag? Mit tennétek az elkövetővel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 22:29
1 2 3
 21/27 napietus ***** válasza:
100%
addig élne az illető...csak van a családotokban valaki, aki egy félreeső helyen beleverné a tompa agyába, hogy ne egy nővel keménykedjen, hanem vele egy súlycsoportban lévőkkel...én a nagybátyámnak szólnék, biztos nálatok is van olyan férfi, aki megvédené anyukádat. rendőrség nem fog tenni semmit, főleg, ha nincs külsérelmi nyom.
2011. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekelnének se a sünök, se a fenyegetései annak a baromnak.

az a minimum, h 8 napon túl gyógyulna.

szétrugdosnám, aztán bezárnám egy hétre, és kenyéren és vízen tartanám.

utána pedig tennék róla, hogy eszébe se jusson a rendőrséghez fordulni. akkor gondolkodott volna, mikor anyámhoz hozzányúlt!

2011. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Megölném.
2011. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Egy mozdulattal kitépném a szívét! Jó, tudom brutális vagyok, de ha az édesanyámhoz nyúlna valaki, azt tuti kegyetlenül elverném. Nem lenne lehetősége bosszút állni, mert örülne, ha felépülne a verésből.

Amúgy a józan ész azt diktálná, hogy látlelet, feljelentés...stb. De nekem ez kevés lenne...

2011. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Rávenném hogy hagyja el, a fickóval meg elbeszélgetnék szépen.
2011. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na ha kiverekedtétek magatokat,akkor fogd meg anyukád kezét vidd el látleletet csináltatni és jelentse fel azt a férget.Hogy mi lesz az ügyből az a sérüléstől függ.Na meg attól,hogy anyukád mennyire szerelmes,ergo fel akarja-e jelenteni.Hogy fenyeget benneteket azt feltétlenűl bele kell vetetni a feljelentésbe,tehát ha valami bajotok történne akkor fogják tudni merre induljanak az ügyben.Félni nem szabad mert az rosszabb,azt ha megneszeli a pasi akkor természetes,hogy terroroskodni fog.DE! Ha el van neki magyarázva,hogy feljelentés indult ellene akkor vissza fog venni a gyújtásból hidd el.
2011. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Úgy megverném azt aki az anyukámat bántja hogy az élettől elmenne a kedve.Az anyukám szent! SENKI nem emelhet rá kezet-ha mégis előfordulna akkor feljelenteném, mi után jól elvertem.Nem számítana hogy utána én is büntetést kapok.
2011. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!