Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha bántanák az...

Mit tennétek, ha bántanák az anyukátokat fizikailag? Mit tennétek az elkövetővel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 22:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy aki kezet emelne anyukámra, hullaszállító vinné el, jobb esetben csak szarrá verném, amíg nem könyörög.

Hogy te mit tehetsz? Ha most nem is, talán holnapra lesz látható nyoma az esetnek, rángasd el anyukád orvoshoz, vetessetek látleletet, aztán jelentsétek fel, aki ezt tette vele.

2011. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Átvágnám a torkát.
2011. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

ki bántotta??

értesd meg anyukáddal, hogy ezt nem szabad elviselnie, neki is ki kell állni magáért

2011. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

a barátja bántotta


meg megfenyegette

2011. máj. 21. 23:12
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
egyik srác ismerősöm anyukáját egy cigány bántalmazta fizikailag. a srác kiderítette ki volt az, majd egy nap egy buszmegállóban meglátta. ott rúgta szét a fejét fényes nappal. persze a cigánynak ezen kívül nem lett baja a dologból, ellenben a srácot börtönbe csukták...
2011. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nincs látható nyoma, akkor is azonnal jelentsétek fel! Lehetnek belső zúzódások a nyelőcsövén, ami azért eléggé árulkodó jel.. A családomért bármikor én is tűzbe tenném a kezem, de van olyan ellenfél, akivel nem érdemes kezdeni, mert a szeretteiden bosszulja meg.. akkor már inkább lenyelem a büszkeségem!
2011. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
bosszút állna ez biztos, sőt még rajtam is
2011. máj. 21. 23:24
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

azt gondolom most az a leglényegesebb hogy lelkileg állj anyukád mellett, biztasd őt és próbáljatok olyan megoldást keresni ami erőszakmentes és sikeresen megszabadulhattok a "barátjától"

apukád? nem tudna segíteni?

amúgy mivel fenyeget?

2011. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenteném, aztán megkérnék egy férfit a családból, mivel én messze lakok tőle, hogy tartsa szemmel és adott esetben védje meg édesanyámat. Minél előbb eltávolítanám azt a tetvet a közeléből, vagy anyukámat vinném el onnan.

De ha őszintén akarok válaszolni, akkor szilánkosra törném az összes csontot a kezében a annak a szemétládának és gondoskodnék róla, hogy még a pudingot is szívószállal bírja megenni.

Egyszer fordult elő, hogy anyu férje heves vitatkozás közben anyu mellett vágott neki egy tollat a falnak, ketten alig bírtak lefogni, hogy neki ne menjek, pedig jó 50kg-val van fölényben én meg lány vagyok, de ha anyuról van szó, bármire képes vagyok....

2011. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Fuhúú, csináltatnánk látleletet először is. Aztán pedig meg vannak az embereim akik megsimogatják a bántalmazó buksiját valami tompa tárggyal.
2011. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!