Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T*i nem féltenétek anyukátokat...

T*i nem féltenétek anyukátokat ilyenkor?

Figyelt kérdés

Anyu ma megy "randizni" egy pasival,akit a metrón ismert meg. Igen,a metrón. Először elhívta kávézni,de anyu nem ért rá,így ma este fognak találkozni. Anyu nem tud semmit a pasiról. Tel.számát nem tudja,csak a keresztnevét.

Félteni szoktam őt,mikor számomra (és néha számára is) idegenekkel találkozik. Ma már nem lehet megbízni egy emberben sem... ráadásul a pasas kocsival van (azt mondta leparkol és akkor sétálnak egy parkban)

Egyedül vagyok itthon testvéreimmel...


Szerintetek h*lye dolog félteni őt? Lehet hogy túlzásba viszem,de megbeszéltük hogy 1-2 óra múlva felívom őt hogy minden rendben van-e.


16/L


2011. aug. 13. 19:04
 1/8 Gress ***** válasza:
Félteném,de felnőtt nő...
2011. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Testvérem a buszon találkozott a későbbi férjével, úgyhogy az nem olyan szörnyű, hogy a metrón találkoztak.

Vagy van más oka is, amiért félted?

2011. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
atyám. akármilyen idegennel elmegy lötyögni erre-arra, gyerekeket otthon hagyja, este. megértem,hogy neki is szüksége van társra, de akkor azt már oldja meg,hogy a gyerekeket ne hagyja egyedül. amúgy felnőtt nő, tud magára vigyázni.
2011. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Találkozik valakivel,én felhívom este 11 körül hogy merre van mert aggódok,de sokszor nem veszi fel.Ilyenkor nagyon ideges leszek. Azért féltem őt szerintem ennyire,mert csak ő maradt meg nekem a családból akit nagyon szeretek.
2011. aug. 13. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

19:17-es!


Egy 16 évesre már nem kell vigyázni, pláne nem bébisitter!!!


A 16 éves meg tud vigyázni a testvérére.

2011. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tüneményesen aranyos vagy !:)
2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:21


Az szép és jó,hogy 16 éves vagyok,de attól még szükségem lehet segítségre... nagyon nehéz több emberről gondoskodni,főleg hogy közben várom haza anyut is...


Utolsó:hát köszi szépen:D tényleg féltem őt...:)

2011. aug. 13. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Hazaért? Minden rendben? Én is féltem az anyukámat, főleg ha nem veszi fel azt a rohadt telefont!
2011. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!