Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy mondjam el...

Szerintetek hogy mondjam el anyukámnak hogy van pasim?

Figyelt kérdés
nagyon jó a viszonyunk anyukámmal
2011. máj. 20. 17:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is 13 évesen volt először barátom...Hidd el, komolytalan lesz az egész, a srác meg akart csak húzni (általában 14 éves kor körül a fiúkban annyira túltengenek a hormonok hogy kb mindenkit megakarnak így teis könnyen áldozatul eshetsz) szóval ne aggódj, maximum 1 hónap és úgyis vége lesz, szóval nem érdemes nagyon belemenned...
2011. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

A nevelt Lányomat 16 éves korában "felpróbálta" egy ösztöneinek parancsolni nem tudó suhanc. Most három gyerekkel él úgy, mint egy nomád - sátoros - közösség tagja. Nincs semmi körülötte, ami szilárd: Sem otthon, sem anyagi háttér, se tanulmány, se szakma, sem szerető (ő a kaptárban (börtön) "figyel"), csak az Édesanyjára és rám számíthat, de a mi erőnk is véges, nem tudjuk mindenben, mindig, és feltétel nélkül segíteni, mert akkor a saját megélhetésünket veszélyeztetnénk. Azt JAVASOLOM Neked - "észosztás" nélkül (!), - próbálj meg előbb hátteret biztosítani ahhoz, hogy komoly párkapcsolatba "dughasd a fejed". Tanuljál, ami, és ameddig szükségesnek érzel, szerezzél szakmát, végzettséget, helyezkedj el egy munkahelyen, és ezután már higgadt fejjel végig tudod gondolni, hogy mire van még szükséged abból, amit a Világ tud adni Neked!

CSAK a jó szándék vezérelte írásomat, - kérlek, ne vedd rossz néven! Gondold át, amit írtam! Legalább ennyit tegyél meg saját Magadért!

2011. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Tényleg nem bántásból... de a társadalom legaljához tartozik minden tekintetben az (érzelmileg, agyilag, anyagilag, stb) aki 10-13 évesen pasizik, vagy csajozik!


Ha már az egyetlen indokod az, hogy a bnőid ezt csinálják, akkor arra is gondolj, hogy mások meg igy gondolnak a bnőidre és rád.

Ha már ennyire fontos, hogy ki mit csinál és gondol...


a gond az, hogy sajnos 13 évesen olyan éretlenek még a gyerekek, hogy fel sem fogják, amikor azt mondják nekik, hogy éretlenek ehhez. Nem tudnak ezzel az információval mit kezdeni. A baj csak az, hogy szófogadatlanok és mikor már érteni fogják, hogy ez mit jelent, akkor már késő.


Végezetül: aki túl könnyen adja magát, azt nem fogják értékesnek érezni. Ha könnyen adod a csókod (később a szexet), akkor az, aki kapja, az nem fogja megbecsülni. Ha könnyen kimondod, hogy "szeretlek", és minden srác megkapja tőled, akkor amikor majd komolyan akarnád mondani, úgy fogod érezni, hogy a "szeretlek" szó komolytalan és tartalomnélküli. És a másik is úgy fogja gondolni, hogy "jah, hát már ezelőtt mondta több tucat pasinak, több tucatszor, akkor ez semmi komolyat nem jelent". És ugyanezt fogja a csókodról, a szexről és a szerelmi érzéseidről is gondolni.

Ha minden szexpózt kipróbálsz pár hét/hónap alatt minden pasiddal később, akkor 1 év alatt majd oda jutsz, hogy nem lesz mit mutatni neki, nem lesz mivel feldobni a szexet, minden unalmas lesz, és nem lesz egy épkézláb kapcsolatod...

érdemes hát belegondolni abba, hogy MIKOR, HOL, KIVEL ÉS MIT CSINÁLSZ, ÉS HÁNYSZOR! Mert ezek teszik majd 5-10 év múlva egy-egy tettedet, szavadat, érzésedet értékessé, vagy értéktelenné!

Sok sikert!

2011. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Mikor én 13 voltam tetszett egy fiú de nem nagyon akartam volna vele járni (na jó örültem volna de eszem ágában sem volt nekem megkérdezni mert ugy gondoltam még fiatal vagyok) de egyszer az a fiu (még mindig 13 voltam) megkérdezte leszeke a barátnôje én meg azt mondtam igrn. Így anyám se volt mérges mert ismeri a fiu szüleit és jóba van velük, gratulált aztán ennyi. Azóta is eggyüt vagyunk 16/l
2012. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

2011-05-22 10:30 -es válaszoló csodálatosan leírta, amit én is gondolok. 16 éves lány vagyok, eldöntöttem, házasságig szűz maradok. Emellett visszafogottan öltözködöm, nem beszélek csúnyán, tisztelettudóan és komolyan viselkedem. Minden férfi tisztel már most, a korombeliek meg cikinek tartják, de engem nem is érdekelnek ők, ilyen éretlen felfogással. Nem azt akarom mondani, hogy házasságig szűznek kell maradni. Én így gondolom, ti gondolhatjátok másképp. De nagyon jó érzés, ha valakire nőként néznek, nem pedig egy árucikkre. És még csak vallásos sem vagyok (kicsit sem).

Üdv.: egy 16 éves lány

2012. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!