Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az anyukámnak...

Hogy mondjam meg az anyukámnak? 15L

Figyelt kérdés

Nem lehetek konfirmáló mert nem jártam hittan órákra meg templomba....Ezzel együtt lett volna a keresztelőm de mivel nem konfirmálhatok ezért nem is leszek megkeresztelve... Hogy mondjam el neki? nagyon dühös lesz? már előre megtervezte h a ballagásommal lesz együtt tartva...


15L


2011. márc. 19. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha arról van szó, hogy azért nem mentél hittanra, mert lógtál, akkor bizony töredelmesen be kell vallanod, hogy ez a Te sarad, tudod, hogy nem volt a legjobb ötlet, de ez van, keresztelőt lehet tartani máskor is. Viszont ha eleve nem is volt szó arról, hogy járnod kell, és most derült ki ez a dolog, akkor ne aggódj, szerintem nem lesz dühös, hiszen nem rajtad múlt a dolog.
2011. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
már azt hittem terhes vagy...
2011. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
mondd, hogy terhes vagy, aztán ez a hír meg se kottyan neki :)
2011. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresztelő bármikor lehet, de addig nem lehetsz konfirmáló, amíg nem vagy megkeresztelve. Ahhoz,hogy megkereszteljenek, ahhoz nem kell semmi, csak keresztszülők, meg egy pap. Ahhoz, hogy lekonfirmálhass, kell hogy megkeresztelve légy, és jár hittanra, vagy előkészítőre. Szóval, a keresztelő, konfirmálás és ballagó nem valósulhat meg egyszerre, már csak azért se mert a konfirmáció mindig egy hónappal korábban van, mint a ballagás.


Amúgy nyugodtan elmondhatod az anyukádnak, mert ez nem életkorhoz kötött bármikor meg tudod csinálni, amikor készen állsz rá.

2011. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én meg sem vagyok keresztelve, és akkor mi van ?
2011. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak nagy anyám eröltette ezt a keresztelős meg hittan dolgot de szar***tam a fejére
2011. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!