Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az anyukámnak?...

Hogy mondjam el az anyukámnak? (haj) +még 1 kérdés

Figyelt kérdés

sziasztok!!(: szeretnék pár színes tincset nyárra és esetleg majd suliba...(: de legfőbbképpen egy nagyobb oldalfrufrut és azt vmi színezővel vattacukor rózsaszínre színezni:)) egyébként gesztenye barna hosszú hajam van!:)


hogy mondjam el ezt neki???HELP!!!


jah és igen +1 kérdés:mivel szokták színezni a hajat??de olyanra gondolok ami pár mosás után kijön és nem színezi el az eredeti hajszínem+nem rongálja a hajat:))


tavaly 1 fellépésre volt színes tincsek de azok cs ragasztva volt,de hamar kihullt...:/


THX!!!:))


12/l


2011. jún. 12. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha úgy akarsz kinézni mint egy bohóc...

Amúgymeg mit kell ezt túlragozni? Megmondod neki azt csű, ez legyen a legnagyobb problémád.

2011. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem akarok úgy kinézni mint egy bohóc!nyár van,sok mindenkinek vannak színes tincsei:) nem ragozom túl cs azért ő másabb mint a tőbbi szülő...
2011. jún. 12. 10:33
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szépen fogsz kinézni:D egy 12 éves kislánynak nem hiszem, hogy szüksége van ilyen színekre a fején...


Anyádnak meg megmondod a frankót és kész. De remélem lesz annyi esze, hogy nem engedi....


20L

2011. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rózsaszínre csak úgy tudod festeni, ha leszívatod és aztán befested, az meg eléggé rongál. Remélem anyukádnak lesz annyi esze, hogy ezt nem engedi meg, a hajfestés amúgy se 12 éves kislánynak való.
2011. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
Hagyjátok már, 12 éves, hadd játsszon! Ha egy 17 éves lány kérdezné, akkor talán más lenne a helyzet, de akkor is ő döntené el... Kérdező, lehet kapni 100 Ft-os boltokban azt hiszem hajszínező sprayt, az elvileg, ha kimosod a hajadból nyoma sem marad, de sokszor tudod használni, és ezért anyukád sem lesz szerintem felháborodva.
2011. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves válaszokat-.-"olyan jó lenne ha arra tudnátok válaszolni amit kérdezek.Nap-mint nap látok 4ÉVES kislányokat akiknek ezer meg ezer színes tincsük van és igen csak jó nevelést kapnak.Én csak max. 4db tincset szeretnék,több nem nagyon kell,de inkább nagy oldalfufrut szeretnék és a hajamtól eltérő színre színezni.(bármilyen szín cs fekete ne)
2011. jún. 12. 10:40
 7/21 anonim ***** válasza:

a 4. ajánlott egy jót, az nek igazán károsít, viszont hamar kopik. Ha sötét hajat szeretnél rózsaszínűre festeni, akkor előtte ki kell szőkítettni, ami meg károsítja.

Suliban nem biztos h értékelnék a dolgot, nálunk már felő taozat végén is csúnya hisztik voltak ilyenek miatt.

Ha szeretnéd csináld, te hajad, de lehet h tényleg jobb lenne csak spray-vel színezni, és akkor még változtathatod is hetente :)

2011. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem is bohócnak fogsz kinézni. Én 26 éves vagyok, amikor én voltam kb 12 éves, akkor volt "divat" a színes tincs. Amúgy visszagondolva rém ciki.

Nade ha ilyet szeretnél, próbáld ki, tényleg játszani jó dolog ez.

De

1. gesztenyebarna hajat a színező nem fogja befogni.

2. amit az előző válaszolók egyike írt, tényleg kapható hajszín spray, de az egyszeri alkalomra szól, hajmosás után kijön.

3. Auchan-Tesco-Dm stb kapható kimondott hajszínező (olyan dobozban van mint a hajfesték), de ne reménykedj hogy a sötét hajat befogja a szín..

Tapasztalat, régen én is csak színezni akartam a hajam (nekem is geszt. barna a hajam, ja és nem rózsaszínre) és nem fogta be..


Szóval szerintem ezt gondold át, vagy menj fodrászhoz hátha ő okosabb mint mi itt :-)

2011. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
4. és utolsónak:köszönöm nagyából ilyesmi NORMÁLIS válaszokat vártam és várok:)persze nem akarok még belemenni nagyon a hajfestésbe,cs színestíncseket akartam festés nélkül,azt hiszem nagyából elgondoltam h miként fogalmazva mondom meg anyunak.biztos nem ellenzi vagyis remélem...:)még várok válaszokat,legfőbbképpen arra hogyan és mivel lehet:)))a fodrász cs festékkel csinálja???
2011. jún. 12. 10:53
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha barna a hajad szépen mutatna benne, a melir szin is. De a rózsaszinnel inkàbb ki akarsz tünni a hétköznapokból?

Próbàld ki, aztàn majd ràjössz, hogy igy sem fogod jobban érezni magadat. A fufrut azt nyugodtan csinàlhatod.

2011. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!