Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az anyukámnak?...

Hogy mondjam el az anyukámnak? (haj) +még 1 kérdés

Figyelt kérdés

sziasztok!!(: szeretnék pár színes tincset nyárra és esetleg majd suliba...(: de legfőbbképpen egy nagyobb oldalfrufrut és azt vmi színezővel vattacukor rózsaszínre színezni:)) egyébként gesztenye barna hosszú hajam van!:)


hogy mondjam el ezt neki???HELP!!!


jah és igen +1 kérdés:mivel szokták színezni a hajat??de olyanra gondolok ami pár mosás után kijön és nem színezi el az eredeti hajszínem+nem rongálja a hajat:))


tavaly 1 fellépésre volt színes tincsek de azok cs ragasztva volt,de hamar kihullt...:/


THX!!!:))


12/l


2011. jún. 12. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Valóban a hajszínező spray lenne a legjobb megoldás, mert nem végleges, kimosható, így talán anyukáddal is könnyebb lenne elfogadtatnod.

Ha mégis festésben gondolkodsz, akkor viszont fordulj szakemberhez, vagy legalább jó minőségű festéket vegyél, akárhány tincsedről van is szó. Egy allergiás reakció nem fog "megállni" a fejeden a festett rész határán, tönkreteheti az egész hajadat.

Anyukád meggyőzéséhez nincsenek igazán ötleteim, mert én sem engedtem volna a lányomnak 12 évesen, hogy "láthatósági" tincseket viseljen a fején. Talán, ha ígéretet teszel, hogy iskola kezdésre visszaállítod a normál hajszínedet?

2011. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársam vett kék kimosható hajfestéket, és olyan hülye volt, hogy megpróbálta befesteni vele a barna haját. A kimoshatóhoz is le kell szívatni a hajat szőkére! Mert nem fogja befogni...


Amúgy szerintem 12 évesen felesleges... Emlékszem én is pont abban a korban voltam, mikor szőke melírt akartam. Szerencsére anyukám és a nővérem nem engedte. Akkor hisztiztem miatta, most már csak hálálkodok nekik. 14/L

2011. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem lila van a hajamban, de nagyon sokat szenvedek vele hogy tényleg szépen nézzen ki, mert nagyon hamar kikopik a festék, pedig le lett szivatva, és arra lett rákenve a festék, de 2 hetet is alig bír ki néha. Neked is le kellene szivatni hozzá, és arra rákenni a festéket.

Szerintem nyárra oké hogy akarsz, de suli időben nem hiszem hogy jó ötlet lenne.. Ahova én jártam általánosba ott még ha sötétszőke volt a hajad, és világosbarnára befestetted is egyből utált az összes tanár, mehettél az igazgatóhoz...

Szerintem úgy mond el hogy amikor ott van veled a szobában nézegess a neten színes hajas képeket,aztán térj a tárgyra:D . (én így csináltam: D ) Lehet h még egyből nem fogják megengedni, nekem is először 15,5évesen 9.évvégén lehetett benne 1 tincs, pedig a festéket 8.évvégén vettem meg: D

16,5/L

2011. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

nem akarom festetni!!!isten ments!:DDD szőkiteni sem akarom:)


elvileg a héten parketta fonás félével lesz befonva a hajam,esetleg képeket hogy milyen fazonba csináltassam???(pl:oldal,felül,hátra stb.)


köszönöm!!!!:)

2011. jún. 12. 11:18
 15/21 anonim ***** válasza:

Soha nem jutott eszembe ilyen "őrültség":D Hiába mondják, hogy nem roncsolja a hajat, a húgom osztálytársa szinte KOPASZ lett tőle, pedig nagyon sok haja volt és nem volt rá allergiás, se semmi, ráadásul világos volt a haja.:S(láttam a lányt, nagyon jóban volt a húgommal, minden nap szinte nálunk tanultak) Úgyhogy jól gondold meg:))

Egyébként a frufrut nyugodtan csináltasd meg, de ne festesd be:)

Remélem, a Te érdekedben, hogy anyukád nem fogja megengedni, később majd hálás leszel:))


25/L

2011. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja és úgy mond el neki, hogy odaállsz elé és elmondod, hogy mit szeretnél:))
2011. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele...:)végül abban maradtunk hogy évzáró előtt befonatom az egyik oldalt,és sőtét szőke póthajat fonuk bele+ragasztatunk még 1-2tincset a hajam közé...:)))szerintem jó lesz:)tudnátok linkelni/mondani színeket hogy barna hajba mien szín jó?!belinkelek mindjárt egy haj színt ami nagyon hasonlít az enyémre!:)
2011. jún. 12. 12:56
 18/21 A kérdező kommentje:

[link]



a fazonja is hasonló..:)

2011. jún. 12. 13:01
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha az én 12 lányom lennél én se engedném meg hogy papagájt csinálj magadból. 12 évesen egyáltalán miért kell ilyesmikkel foglalkozni. Attól mert úgy nézel ki mint egy rózsaszín bohóc még nem leszel nagylány.
2011. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
14:17-> ne haragudj de ez az én dolgom,nem azért csinálom hogy nagyobb legyek hanem hogy jól érezzem magam,biztosan járt ilyesmi a fejetekbe ennyi idős korotokban,legalább én a hajammal vagyok elfoglalva nem pedig a fiúkkal...inkább haj ennyi idősen mint fiúk nincs igazam?!
2011. jún. 12. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!