Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy mondjam el...

Szerintetek hogy mondjam el anyukámnak hogy van pasim?

Figyelt kérdés
nagyon jó a viszonyunk anyukámmal
2011. máj. 20. 17:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%

13????????


Az én lányom is 13 és kint játszik az udvaron a kisebb tesóival ...

2011. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

lány vagyok.:)

csak pontosan nem tudom hogy hogy mondjam el neki mert nem szereti ha 'pasizok' :/

2011. máj. 20. 18:07
 13/36 anonim ***** válasza:
Hát az én egyik barátnőm azt is fapofával közölte az anyjával, hogy : "anyu lefeküdtünk xy-al (barátommal)" és ők is nagyon jóban vannak, szóval innentől kezdve szerintem bármit el lehet mondani egy anyukának akivel jóban vagyunk:) Vegyél egy nagy levegőt és: képzeld anyu van barátom. Ez kb. 3 másodperc, és már túl is vagy rajta:)
2011. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha az én lányom közölné 13 évesen, hogy neki "pasija" van......
2011. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

húúú köszönöm mindenkinek a válaszokat :))

megpróbálok erőt venni magamon (:

2011. máj. 20. 18:11
 16/36 anonim ***** válasza:
81%

"nem szereti ha 'pasizok' "


Hát ne vedd rossznéven, de anyukádnak igaza van.

Túl fiatal vagy még a pasizáshoz.

2011. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

Mindegy lenne hogy közölnéd, én valószínű infarktust kapnék, ha a 13 éves lányom pasizna.

Mond már meg mi szükséged neked arra?

2011. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is izgulnék lehet ennyi idősen. De várj, mit jelent ennyi idősen az, hogy pasizol. Mi fér bele ?

Van egy fiú aki tetszik és dumcsiztok?

Vagy már csók netán több is van ?

Utóbbi szerintem még nagyon korai ebben a korban. Inkább kíváncsiság, mint érettség. Túl sokat ne adj azért magadból ennyi évesen, és add be anyudnak úgy, hogy van egy tök jó fiú haverom. Ne úgy, hogy együtt jártok, meg pasid. Hátha így könyebb lesz, és hátha felvilágosít mit s hogyan.

2011. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, hogy korabelivel jár minthogy sokkal idősebbel, mert sajnos a mai világban arra is van példa. Azért mert "járnak" még nem biztos, hogy sex is van. Na. :) Ha jó a viszonyod anyuddal akkor mondd meg neki. Bár ettől függetlenül nem bizots, hogy tetszeni fog neki a dolog, de legalább látja, hogy bizalommal fordulsz felé és nem a háta mögött csinálod amit csinálsz, ami viszont jó. 24L
2011. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

szerintem nem vagyok fiatal mert nagyon sok ismerősömnek 10-11 éves korukban voltak pasiaik...

és azt jelenti hogy járunk hogy már volt csók...de ennyi idősen semmi többet nem csinálnék!

2011. máj. 20. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!