Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a vőlegényed hazudott a koráról?

Figyelt kérdés

Két és fél évvel ezelőtt találkoztam a párommal, a megismerkedéskor azt mondta, 30 éves. Én 26 voltam. 1 hónap múlva bevallotta, hogy ferdített egy kicsit, mert 34 éves, de nem merte megmondani a korkülönbség miatt.

Decemberben volt az eljegyzés, ma voltunk a hivatalban, és a regisztráláskor majd le fordultam a székről, mikor születési dátumnál meghallottam, hogy 1971. Az idén nem a 36-ot tölti, ahogy én tudtam, hanem a 40-et.

Szerencsére vissza kellett neki menni dolgozni, de este ha átjön fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki.


2011. máj. 19. 15:19
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
A szüleid mit szólnak a dologhoz?
2011. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy mit mondott, miért hazudott!
2011. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Hát nekem teljesen mindegy lenne, miért hazudott.. eltitkolt valamit, és képes lett volna így összekötni veled az életét! Nyilván, ha valamikor az elején bevallja neked, hogy letagadta a korát, mert félt, hogy elzárkózol tőle, akkor azt még meg is értetted volna! És kicsi az esélye, hogy szakítasz vele.. De így?

Jártam egyszer egy fiúval, aki nem merte nekem elmondani, hogy honnan jött, mert szégyellte.. Mikor kezdett komolyodni a kapcsolatunk, egyszerűen a kezembe adta az útlevelét, és megkérdezte, így is vele maradnék-e.. Hát nem ez a lenne normális?

Ha mást nem is titkol előleg, akkor sem tisztelt meg téged a bizalmával. Enélkül pedig megette a kapcsolatot a fene!

2011. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
elé állnék és azt mondanám. drágám, hazudtam, már egyszer voltam férjnél...mit szólna?
2011. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
irj majd hogyan reagált kiváncsi vagyok rá
2011. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy baleseted volt, és 4 évig kómában voltál?és azt hiszed 2007-et írunk?:D:D
2011. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Az én párom is így kezdte, ezt még elnéztem neki. De mikor az esküvőnk után kiderült hogy már volt nős, amit jól titkolt azt már nem nyeltem le. Vigyázz nagyon!!
2011. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Húha. Velem ugyanez megtörtént 2008-ban. Az interneten találkoztam egy helyesnek tűnő pasival, aki 29 évesnek mondta magát. Én 26 éves voltam. Aztán rákérdeztem és kiderült, hogy 38 éves (nálam 12 évvel idősebb).

Persze zavart h hazudott, mert soha sem akartam volna tőle semmit ha tudtam volna h ennyi idős.

azokkal a pasikkal nem stimmel valami, akik 38-40 évesen is egyedül vannak! Hát ki is derült, a pasi lusta volt és bunkó. Én nem hagytam magam kihasználni, úgyhogy pár hónapig tartott csak a járás.


Nem ugyanaz az ember? Mármint a tiéd és az expasim. Ő most Budapesten dolgozik, de amúgy az ország déli részén lakik.

2011. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
94%
Én 16 éves csitriként hazudtam egy évvel idősebbnek magam, nehogy pisisnek tartson a kiszemelt "nagyfiú", de a drága párod esetében ez már a pszichopata kategória...
2011. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok értelme. Tanulj az én esetemből, én igaz nem mentem hozzá. De 1év után derült ki, hogy nem annyi éves amennyinek mondta magát, sőt tovább megyek, nem is onnan jött, amit mondott,és ami a legborzasztóbb,és tényleg megtörtént, még a neve se az volt, ami. És ez hogy derült ki? Csinált valamit, majd megkeresett a rendőrség, mint "gyanusítottat" azt se tudtam mi történt...A számomat gyakran hívta és így jutottak el hozzám, a szüleim előtt szembesítettek ezzel. Hát utána képzelheted milyen állapotban voltam. Nem mondom, hogy tuti ez lesz, de valami hasonlóval kalkulálhatsz.
2011. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!