Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a vőlegényed hazudott a koráról?

Figyelt kérdés

Két és fél évvel ezelőtt találkoztam a párommal, a megismerkedéskor azt mondta, 30 éves. Én 26 voltam. 1 hónap múlva bevallotta, hogy ferdített egy kicsit, mert 34 éves, de nem merte megmondani a korkülönbség miatt.

Decemberben volt az eljegyzés, ma voltunk a hivatalban, és a regisztráláskor majd le fordultam a székről, mikor születési dátumnál meghallottam, hogy 1971. Az idén nem a 36-ot tölti, ahogy én tudtam, hanem a 40-et.

Szerencsére vissza kellett neki menni dolgozni, de este ha átjön fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki.


2011. máj. 19. 15:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Esküvő lefújva az fix, itt a hazugsággal van a baj, én mindig azt mondom, ha valaki egy valamiben, ráadásul elég nagy dologban hazudik, honnan tudhatom, hogy másban igazat mond. Mondjuk elég durva, ha 10-sel fiatalabbnak néz ki.:)

Én a helyedben elbeszélgetnék vele, és megkérdezném miért hazudott, hogy elfogadom az indokát és bocsánatot kért, valamint látom, hogy teper a kegyeimért, és nem zavarna, hogy már 40, azért ez még bocsánatos bűn lenne.:)

2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom, azért tette, mert félt, hogy elveszít, ha kiderül az igazi kora. Viszont a hazugság ettől még hazugság marad. És igen, felmerül a kérdés, hogy ha ebben képes volt hazudni, akkor még vajon miben?


Egyébként ha már egyszer bevallotta, hogy ferdített a korával kapcsolatban, akkor miért kellett még egyszer hazudni? Nem igaz, hogy nincs annyi esze, hogy tudja, ez úgyis kiderül.

2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
76%

Ránézésre nem derül ki. A férjem 39, én 28, de mindenki azt hiszi, hogy max 30 éves, mert kölyökképű.

Engem meg smink nélkül 18-20-nak néznek, de ebben vastagon benne van a kis termetem is.

2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Képen hazudott, ráadásul kétszer is. Számomra ezek után mindenképp ácsi az esküvőnek, várakozóállás, hogy mégis mi legyen. Talán le is út-fel is út, talán tud valami értelmeset mondani, hogy miért. És megkérném, mondja el, ha van még valami, amiben a pofámba hazudott, hogy legalább tudjam, kihez akartam hozzámenni.


Szóval nehéz ügy, de azt hiszem, iszonyú nehezemre esne ezek után bízni benne. Az egy hónap után bevallott ferdítés még nem nagy szám, de ez... Mire ennyire hiú? Kinek akar fiatalos lenni és tetszeni? Én megnézném az iratait, hogy ki is ez, mert szerintem abszolút nem tudhatod.

2011. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

hogyan nem derült eddig ki? :O ezt nem értem

2 és fél év alatt???

2011. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez hülye :D .. már bocs. :)


Amúgy apám is állandóan letagadja a korát, én nem értem ezeket a pasikat.


1. Egy negyvenessel simán összejöhetsz (pláne ha 10 évet letagadhatNA (ami nem egyenlő azzal, hogy le is tagadja :) ))... tehát emiatt hülyeség volt hazudni.

2. Negyvennek kinéző harmincasnak sokkal cikibb lenni, mint harmincnak kinéző negyvenesnek. -> emiatt is hülyeség hazudni

3. Egy hazudozó negyvenesnél a sima negyvenes, de még az ötvenes is sokkal jobb -> nnna emiatt volt igazán nagy baromság...

2011. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Igazából attól ijedtem meg, miben hazudhatott még.

5 éve kapott itt munkát, akkor költözött ide, a szülei az ország másik végében laknak, és nem is tudok róluk semmit.

2011. máj. 19. 15:32
 18/44 anonim ***** válasza:
34%
Ez most nemúgy van,hogy te most 32 vagy ő meg 40?:O
2011. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
76%
Egyik exem is letagadta a korát hiúságból. Később bevallotta, de ami a vicc az egészben, hogy többször volt a kezemben személyes irata, mert "de vicces az igazolványképed". A születési évét is tudtam, egyszerűen soha nem számoltam utána...
2011. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
76%
majd írd már meg, hogy mi lett e beszélgetésetek vége, amikor számon kéred.. mmint hogy mit válaszolt, és mi lett a kapcsolatotokkal.
2011. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!