Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a vőlegényed hazudott a koráról?

Figyelt kérdés

Két és fél évvel ezelőtt találkoztam a párommal, a megismerkedéskor azt mondta, 30 éves. Én 26 voltam. 1 hónap múlva bevallotta, hogy ferdített egy kicsit, mert 34 éves, de nem merte megmondani a korkülönbség miatt.

Decemberben volt az eljegyzés, ma voltunk a hivatalban, és a regisztráláskor majd le fordultam a székről, mikor születési dátumnál meghallottam, hogy 1971. Az idén nem a 36-ot tölti, ahogy én tudtam, hanem a 40-et.

Szerencsére vissza kellett neki menni dolgozni, de este ha átjön fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki.


2011. máj. 19. 15:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég hihetetlen, hogy 2 év alatt egyetlen egyszer se került a kezedbe semmilyen hivatalos okmánya. Soha nem voltatok együtt hivatalos ügyet intézni? 2 év alatt egyszer sem utaztatok együtt, ahol személyes adatokat kellett bediktálni?
2011. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
76%
na arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogja magát kimagyarázni a vőlegényed
2011. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem mennék hozzá olyan pasihoz, akinek nem láttam az amúgy itt élő szüleit.

Felmerül a kérdés, hogy miért volt ez neki olyan fontos, hogy letagadta. Elég jelentéktelen dolog a kor felnőttek közt, pláne egy pasinak.

Lehet, hogy túl sok tévét nézek, de nbem egy előző élet nyomait alkarja eltüntetgetni? Nem új életet kezdeni jött ide az ország másik feléből, ki tudja, mi után? Ilyen helyzetben szoktak ilyen hazugságok előkerülni.


Egyelőre semmiképp nem mennék hozzá, de lehet, hogy soha. Függ attól, hogy mit mond, és mi derül ki. A szüleit, rokonait, barátait pedig ismerd meg, mielőtt hozzámégy.

2011. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

26 voltam mikor találkoztunk, ő 30-at mondott, de kiderült 34.

Én most 28 vagyok, neki a 36-ot kellene tölteni, ehelyett 40 lesz.

Két szülinapot ünnepeltünk együtt, 34. és 35. születésnapjára megleptem egy vacsival, és persze tortával, amin számgyertya is volt, rossz számokkal...

2011. máj. 19. 15:37
 25/44 anonim ***** válasza:
50%
Legalább ő otthon tud maradni a gyerekekkel,hisz nyugdíjas lesz, te meg majd dolgozol.
2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ismerkedéskor még belefér pár év letagadása, az egyszerű füllentés. De ez már így nagyon durva. Én is kíváncsi lennék, milyen magyarázatot ad erre, bár nem hiszem ,hogy ezt bármivel is ki lehetne magyarázni. Már nem nagyon tudnék bízni benne ezek után (ki tudja, mit titkol még el) de azt sem mondom, hogy kapásból otthagynám. Nem tudom. Érdekelne, mit mond a vőlegényed, na :)
2011. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Semmilyen irata nem került még a kezembe, de nem is lakunk együtt. Ha átjön, mindenképp számítok a magyarázatára, hogy miért kellett letagadnia, és miért ennyi ideig.
2011. máj. 19. 15:41
 28/44 A kérdező kommentje:

15:40


Ez nagyon aranyos volt, megmosolyogtattál vele. :-) Legalább a kedven jobb lett egy kicsit.

2011. máj. 19. 15:42
 29/44 anonim ***** válasza:
16%
Kettős életet él, majd ne csodálkozz ha ezek után évekig egy pincében leszel elzárva.
2011. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodóba esnék, vajon mit titkol még olyan indokkal, nehogy elhagyjam? Néhány volt feleség, esetleg pár gyerek... Nem mennék hozzá, az biztos. Tulajdonképp nem is őt ismered, csak valakit, akinek beállította magát a szemedben. Hazugságra, titkolózásra nem indok a "féltem, hogy elhagynál", mert akkor ez mindenre megfelelő magyarázat, bármit megtehet, csak el kell titkolnia.
2011. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!