Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a vőlegényed hazudott a koráról?

Figyelt kérdés

Két és fél évvel ezelőtt találkoztam a párommal, a megismerkedéskor azt mondta, 30 éves. Én 26 voltam. 1 hónap múlva bevallotta, hogy ferdített egy kicsit, mert 34 éves, de nem merte megmondani a korkülönbség miatt.

Decemberben volt az eljegyzés, ma voltunk a hivatalban, és a regisztráláskor majd le fordultam a székről, mikor születési dátumnál meghallottam, hogy 1971. Az idén nem a 36-ot tölti, ahogy én tudtam, hanem a 40-et.

Szerencsére vissza kellett neki menni dolgozni, de este ha átjön fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki.


2011. máj. 19. 15:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ha ebben ferdít, akkor felmerül a kérdés, hogy még miket titkolt el? Ennyi idő alatt nem derült ki? Gondolta, hogy majd idővel annyira fogod szeretni, hogy emiatt nem fogsz vele szakítani? De szerintem sokkal többet veszített, veszíthet vele most, mint anno.
2011. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

"Viszlát, te hazudós szemétláda!"

De ha szereted akkor mindegy a kor, persze mondani könnyű, ...de engem zavarna, én dobnám.

2011. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%

Te jó isten. Mi a fenéért hazudott?! Lehet, hogy titkos ügynök.

Én kicsit elgondolkodnék, hogy még miben ferdített, de fogalmam sincs mit csinálnék helyedben.

2011. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a kapcsolatunk elején füllentett a korával kapcsolatban, elfogadom. Nem értem, de oké, elfogadom. De hogy 2 és fél évet végighazudjon, már nem nyelném le. Rosszul esne, úgy érezném, hogy nem bízhatok meg benne, és ki tudja, mit titkol még.
2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes egy ember. De most amiatt van gondod, hogy hazudott, vagy amiatt, hogy ennyivel idősebb?


Én biztos megkérdezném tőle, hogy most nem zavarja a korkülönbség, mivel már tudod a valódi korát? Vagy az sem a valódi kora, ami a papírjaiba van írva, vagy egyáltalán XY ő, vagy YX?


Ha ebben a személyes és fontos dologban nem mert neked igazat mondani, akkor miben nem mert még?

2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
66%

előbb utóbb bevallotta volna a 40et is...

30-34-36--- 40(!) :D

2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire naív vagy, hogy nem látod a különbséget egy 30 és egy 40 éves ember közt? Mindenesetre a párod lehúzatja magát a wc-n, ki tudja milyen eltitkolt dolgai vannak. Ezek után még megbízol benne???
2011. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy nem derült ki eddig? Nekem különösebb nyomozgatási szándék nélkül is sokszor a kezembe akadt a férjemnek - akkor még nem volt az - személyes irata, ambuláns lapja, amin rajt volt a kora.

Születésnapokat hogyan ünnepeltétek? Hamis dátummal?

2011. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
52%
Nem szép dolog, hogy hazudott, de biztos nem rosszindulatból tette, csak gondolom félt, hogy nem mennél bele, ha tudnád mennyi. Aztán meg félt, hogy ha kiderül megharagszol. Én ezért biztos nem szakítanék, csinálnám a morcost, de igazából nevetnék az egészen, hogy egy férfi letagadja a korát miattam.:)
2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Ez nagyon durva, főleg, hogy ott derült ki..
2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!