Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem jön velem össze,...

Azért nem jön velem össze, mert "gyerek" vagyok és fél az anyukámtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 27 éves srác, aki nagyon tetszik nekem, és én is neki, mindig mondta, hogy milyen szép és okos lány vagyok, kár, hogy gyerek. Együtt voltunk koncerteken is, meg nyáron rengeteget, és én annyira belezúgtam:( Nem vagyok már gyerek szerintem, de Ő mégis ezt mondja, meg hogy fél az anyukámtól, mert biztos nem engedné, hogy járjunk. Tudom, hogy én is tetszem neki, de miért nem ad egy esélyt? Meg ha ezt gondolja, akkor miért csókolózott velem?

17L


2011. máj. 18. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köztem és a férjem között nyolc év van. Én 15 voltam épphogy elballagtam nyolcadikból mikor össze jöttünk. Anyámék azt gondolták csak egy futó románc egy gyerek szerelem lesz, de nem így történt. Igaz egy teljes évig várattam mielőtt lefeküdtem vele de tudni akartam hogy tényleg szeret vagy csak egy éjszakára kellek neki. Most 29 hetes kismama vagyok tőle. Bizonyisd be hogy nem vagy gyerek. Viselkedj felnőtt ként, tanulj szorgalmasan légy megbízható de ne félj közeledni hozzá kimutatni az érzéseidet, persze csak óvatosan. Az életben semmire sincs garancia de ez nem jelenti azt hogy tilos küzdeni és reménykedni. Ha nem jön össze akkor is remek tapasztalat lesz amiből sokat tanulhatsz s amit évekkel később elmesélhetsz a gyerekeidnek akkori férjednek.
2011. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
inkább ö a gyerek ha fél anyudtól:)
2011. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!