Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem jön velem össze,...

Azért nem jön velem össze, mert "gyerek" vagyok és fél az anyukámtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 27 éves srác, aki nagyon tetszik nekem, és én is neki, mindig mondta, hogy milyen szép és okos lány vagyok, kár, hogy gyerek. Együtt voltunk koncerteken is, meg nyáron rengeteget, és én annyira belezúgtam:( Nem vagyok már gyerek szerintem, de Ő mégis ezt mondja, meg hogy fél az anyukámtól, mert biztos nem engedné, hogy járjunk. Tudom, hogy én is tetszem neki, de miért nem ad egy esélyt? Meg ha ezt gondolja, akkor miért csókolózott velem?

17L


2011. máj. 18. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak kifogás a részéről, a valódi indok valami más.
2011. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

anyud hogy viselte az eddig barátaid?


van valóságalapja amit mond?

2011. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszel neki, de van esze. Ha anyukádnak nem jönne be a dolog, akkor nem akar ellene fordítani. Az ő baráti körében is menne a cikizés, hogy "gyerekkel" kezdett. Úgy gondolom, hogy egyébként maga a 10 év nem sok, de ebben az életkorban igen. Ő már ideális esetben dolgozik, család alapításon töri a fejét, te pedig ideális esetben még tanulsz. Ő már akkor megy és arra amikor és ahova ő akar, neked ideális esetben el kell kéredzkedned otthonról.
2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De Ő sem olyan komoly, mint egy felnőtt. Oké, 10 év, meg minden, de pl. azt mondja, hogy neki jó pár évig nem kell gyerek, bulizni akar, utazni, meg meggazdagodni.
2011. máj. 18. 10:58
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
De mint írtam ideális esetben suliba jársz még elég keményen. Akkor a te életedbe hogyan férne bele az utazás a bulizás stb?
2011. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én csak nyáron mehetek bulizni, meg 2 havonta egyszer 1 hétvégén, amúgy mindig tanulok.
2011. máj. 18. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez a baj hogy te még tanulsz. Pár év múlva nem lesz már olyan sok az a 10 év korkülönbség, de most még igen.
2011. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gyerek vagy hozzá képest... Ha ezt feltudnád dolgozni, akkor megértenéd, miért mondja ezeket. Én majdnem 19 éves vagyok, és még így se járnék egy 27 évessel, teljesen más világ. Pedig én nem vagyok se gyerekes, se komolytalan.
2011. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért csókolt meg, mert tetszel neki, pont ahogy mondta is. De van esze, ami ritkaság és becsülendő! Ezért mondja, hogy ne járjatok és igaza van. Teljesen más még az élethelyzetetek, nincs annyi élettapasztalatod, mint neki. Legyetek továbbra is barátok, aztán ki tudja, hogy esetleg pár év múlva mit hoz a sors.
2011. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Végre egy értelmesebb 27 éves.. Nyilván nem érzed magad gyereknek, de 10 év múlva csak mosolyogni fogsz azon, miket képzeltél 17 évesen. Egy felnőtt férfival csak egy független nő élhet normális kapcsolatban, ahol nem kell tartani anyukától, ahol mindkét fél független és önálló, ha nem is dolgozik vagy tartja fent magát még, akkor sem irányítja az életét senki.
2011. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!