Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a családom?

Miért ilyen velem a családom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már nem vagyok olyan soványka mint régen.Multkor velmentünk vásárolni mármint ugy volt hogy veszünk konfirmációra ruhát de semmi nem ált jól mert a derekam kicsit hájas.:S Erre anya elkezdett piszkálni hogy többet kéne mennem úszásra stb.Én nagyon érzékeny vagyok de télleg és elkezdtem picit sirni.aztán beszáltunk a kocsiba kérdezte apukám mi bajom.Elmondtam hogy dagadt vagyok mondta hogy ez hülyeség majd elmegyünk jövőhéten máshova ruhát nézni.Régebben is cukkoltak ezzel főleg a bátyám,ma is müzlit öntöttem magamnak aztán mondta hogy ettől hizok mondom tudom, ( de ha meg megeszem az olyan ételt amiből már nincs sok akkor meg én vagyok lecseszve hogy mér ettem meg mert még valaki nem evett ) erre mondta hogy akkor ne sipákoljak hogyha tudom hogy ettől hizok.Olyan rosszul esik nekem :( most direkt többet járok úszni.Micsináljak velük? Mással is történt ilyen? Ha igen akkor irhaatna hogy ő hogy kezelte.(annyira nemis vagyok pedig dagadt.Épp van egy kis felesleg.Köszönöm annak aki elolvassa és értelmesen válaszol.
2011. máj. 12. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem tudom miért bántanak azért az annyira nem sok ha 165vagy. de picit tornázz ha neked is jobb így:)
2011. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok full vékony lenni.De nemis érdekelmár aki szeret az szeret igyis.
2011. máj. 15. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!