Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a családom?

Miért ilyen velem a családom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már nem vagyok olyan soványka mint régen.Multkor velmentünk vásárolni mármint ugy volt hogy veszünk konfirmációra ruhát de semmi nem ált jól mert a derekam kicsit hájas.:S Erre anya elkezdett piszkálni hogy többet kéne mennem úszásra stb.Én nagyon érzékeny vagyok de télleg és elkezdtem picit sirni.aztán beszáltunk a kocsiba kérdezte apukám mi bajom.Elmondtam hogy dagadt vagyok mondta hogy ez hülyeség majd elmegyünk jövőhéten máshova ruhát nézni.Régebben is cukkoltak ezzel főleg a bátyám,ma is müzlit öntöttem magamnak aztán mondta hogy ettől hizok mondom tudom, ( de ha meg megeszem az olyan ételt amiből már nincs sok akkor meg én vagyok lecseszve hogy mér ettem meg mert még valaki nem evett ) erre mondta hogy akkor ne sipákoljak hogyha tudom hogy ettől hizok.Olyan rosszul esik nekem :( most direkt többet járok úszni.Micsináljak velük? Mással is történt ilyen? Ha igen akkor irhaatna hogy ő hogy kezelte.(annyira nemis vagyok pedig dagadt.Épp van egy kis felesleg.Köszönöm annak aki elolvassa és értelmesen válaszol.
2011. máj. 12. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hàny kg. és hàny cm magas vagy és hàny éves?
2011. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hat elosszoris ne szomorkodjmert szerintem ez nem olyan nagy baj meg hat teis a csaladhoz tartozol es ersz annyit mint a tobbiek.en pont vekony vagyok es az a baj h mindenki azzal piszkal meg baratomis h miert nem eszek tobbet.de en azt mondom h annyit eszek amennyi jol esik es ha majd te ugy erzed h van felesleg akkor majd teszel erte h ne legyen ott .elmesz sportolni,futni,gorkorizni,az en velemenyem szerint az uszastol nem ogsz lefogyni,mozogj sokat es tancolj.....
2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak (még jobban) elkeseríteni, de a müzli valóban hizlal, és az úszástól nem fogsz fogyni.

Ha fogyni akarsz, tessék sok zöldséget-gyümölcsöt enni, sokszor keveset, és ha utálod ha nem, futni. Az égvilágon semmi nem fogyaszt annyira, mint a futás, utána pedig pár felülés, guggolás. Hidd el nekem, én is voltam 70 kiló nő létemre.

2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj nekik hogy neked ez rosszul esik. Nincs joga senkinek sem bántani téged, pláne nem a tested miatt. Ne kezdj bele őrült fogyókúrába mások miatt, egy picit figyelsz oda, és nem leszel "kövérebb". De mindenekelőtt beszélj velük, hogy fáj, ha cukkolnak és hagyják abba.
2011. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hullahopp karika, ugrálás, futás.

ezek jók, és ott is tuti tudnád csinálni, akár otthon is az első 2-t,

Müzli..hm.. ha teljes kiörlésű és mazsola meg minden van benne az nagyon egészséges.! de persze ezek a puffasztott vackok hízlalnak.

De emellett ha sportolsz le megy idő után majd. egyél sok zöldséget:)

2011. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy 18h után nem eszel szénhidrátot a világon semmit!!!!
2011. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tinédzser koromban nekem is voltak hasonló problémáim.

Nálunk anyukám jegyezte meg mindig óvatosan, hogy kezdek gömbölyödni, figyeljek oda az evésre..édességre..

Nekem is nagyon rosszul esett, tiszta lelki beteg lettem de igaza volt anyumnak. Ekkor olyan 16-17 év körül járhattam. Akkor azt sem tudtam mit, hogy kezdjek el... nem is tettem semmit.

Aztán 19 évesen éreztem, hogy változtatnom kell és magamtól neki álltam fogyózni.

Kevesebbet ettem és eljártam futni, majd szépen lefogytam pár hónap alatt.

Ne haragudj a családodra, a szüleid szeretnek és jót akarnak neked. A bátyád meg detto, mint az enyém! :) Ha duci vagy, az a baj, ha vékony, akkor meg mért nem vékonyabb?! :)

De mindig azt tedd, ami neked jó, és olyanra formáld tested, melyben jól érzed magad.


Sok sikert!

2011. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.58 kg vagyok és 155 vagy 165 cm magas nem emléxem már pontosan de úszástól lehet fogyni.. legalábbis a derékról igen !
2011. máj. 12. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ússzál csak. De vékony sose leszel ilyen hozzáállással.
2011. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha legkíméletesebb módját akarod választani a sportolásnak, akkor tényleg az úszás lesz az, bár több időt vesz igénybe, hogy látszódjon rajtad az életmód váltás pláne úgy, hogy ha az étrendedben nem csökkented a szénhidrát bevitelt.


Javasolnám a különféle tornákat otthon, esetleg valamelyik aerobic edző dvd-jét. Heti legalább 3-szori edzés, kevesebb kalóriabevitel és csökkenni fog a súlyod.


Nem feltétlenül futnod, az tényleg terheli az ízületeket, szóval ha nincs ilyen jellegű problémád, akkor beiktathatod ezt a fajta mozgás formát is.


A lényeg, hogy változatosan sportolj!

Egyrészt, hogy ne unj bele, másrészt meg hogy megmozgasd mindened!


Csak ügyesen!


:)

2011. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!