Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom velem?...

Miért ilyen a családom velem? Mit tegyek ellene? Mit gondoltok

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a családom eléggé ízé velem.

Tehát Nővérem olyan, hogy játsza az agyát mintha olyan nagy valaki lenne. Ha csinál valamit akkor a szüleink engem szolnak meg ill. büntetnek olyan dolgokért amihez semmi közöm volt olyan is hogy nem is tudtam rola. Pl. tesom ordibál néznek rámn olyan szúrós szemmel hogy ne ordibáljak menj a szobádba nem jöhetsz ki onnan egy x ideig. Meg volt olyan is hogy elvette a cuccom használta és amikor igy mondom anyáénak engem basznak le. De ez annyira nem zavarna ha ugy venné el hogy elkéri. De ha én veszem el egyből miért vetted el. Megy anyáékhoz hogy mondja hogy elvettem akkoris leszidnak. Ha elkérem akkoris minek az neked. Meg szüleim meg nagyszüleim engem kifejezetten butánnak találnak közbe közel 4es az átlagom. Nyalják a tesóm seggét mintha ő olyan nagy valaki lenne, hogy sose leszel olyan mint Ő lese fogsz tudni érretségizni, meg hogy Ő sokkal többre fogja vinni Te max. a kukáskocsira állhatsz fel /közbe közel 4es az átlagom/...stb.

És ez engem nagyon zavar akárhányszor meg akartam beszélni velük annyit mondtak, hogy most nem érnek rá hagyam őket békén meg ilyenek. Ha látják, hogy valakivel beszélem meg ezt akkor minek beszéled meg ezt vele? NIncs köze ehhez. Mondom mert akárhányszor akartam veletek beszélni nem lehetett.


2010. aug. 31. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

1, ha aszüleid, nővéred, nagyszüleid nem képesek megérteni téged, akkor emocionálisan ( lelkileg) nem érett emberek. Mivel ez régóta így van, nem tudsz vele mit csinálni. DE gondolj a jövőre. MIkor majd érettségi után felvesznek valami jó suliba, és te otthagyod őket, le fog esni az álluk.

Hogy miért ilyenek?

Vagy mert a testvéred egyszerre gonosz, és okos, és simán átveri őket (tanulj, tanulj, tanulj. Most érettségiztem, olyan laza, már 8.-ban meg tudtam volna csinálni.

Vagy nem lehet, hogy egyszerűen nem terveztek téged a szülaid, esetleg nem olyan nemű/kiézetű vagy, mint kéne?

Azért van bátorságom leírni, mert bár én vok az idősebb, de "csak" lány lettem. Butaság emiatt értékelni bátkit.

2, nem ők a lényeg, hanem TE. Erősítsd meg magad szívedben, észben, testiekben (KITARTÁS, SZORGALOM, amúgy se az ész a fontos) és elnyered jutalmad

Ill ne foglalkozz velük. Túléled.

2010. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled, nekem is ilyen az anyukám (mert nekem elváltak a szüleim), nálam is az öcsém a minden a 2,4-es átlaggal én a 4,1-gyel nem vagyok jo... ő anyura baszik mégis ő a jo én mindig segitek midnig én vagyok minenért a rossz... sajnos nem tudunk ellene mit tenni amég nem tudunk máshova menni. Várom már hogy végezzek a sulival legyen munkám dolgozzak és lelépjek innen.


18L

2010. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind igaz lehet, amit első válaszoló írt. Mégis azt mondom: próbálj nem haragos lenni - tudom, nehéz ilyen helyzetben - de hátha mégis sok mosollyara és kedvességre felfigyelnének. Persze, a megjátszás nehéz, rossz és átlátszó dolog, szóval úgy kellene, hogy szeresd őket igazából. Nézd, olyan sok szeretetlenség van a családokban. Mi lenne, ha te lennél a kivétel, és azt mondanád: ha nem szeretnek, sebaj, majd én szeretm őket! Vélgülis családtagjaid. Tegyél egy próbát. 3-4 hónapig nehéz lesz, onnan kezdve majd kezd bejönni az eredmény.
2010. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!