Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha téged megcsal (na) a...

Ha téged megcsal (na) a párod, megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

12:19


"Az ember nem állat"


Konkrétan emberféle, főemlős. Tehát állat. Nem is növény!

2011. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

14.24 Lovagolhatunk a szavakon, a mondanivalóm lényegén nem változtat. Az állatok ösztönlények, az ember nem. Ez a lényeg. Az állat ha áll a f@sza akár meg is erőszakolja a nőstényt, vagy akár annak kölykét is megöli, csak hogy párosodhasson a nősténnyel.

Úgy vélem mi emberek ettől különbözünk, vagy legalábbis akarhatjuk másképpen, dönthetünk az ösztöneinkkel ellentétesen, érezhetünk úgy a másik iránt, hogy nem "párosodunk" mással.


Gondolom most az jön, hogy az emberek között is van olyan aki erőszakol és gyereket öl.

2011. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Az ember is állat. És valóban az emberek között is van olyan aki erőszakol és gyereket öl. Ettől függetlenül aki félrelép, az nem szereti a párját, és én sosem bocsájtanám meg!
2011. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyértelmű választ adni... sok minden függne a körülményektől és a párom hozzáállásától... pl. nem mindegy, kiderül-e a megcsalás, hogyan derülne ki, kik tudnak róla, egyszeri esetről van-e szó vagy tartósabb kapcsolatról, kivel csalna meg stb.
2011. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Jó sok hozzászólást kaptam:)Az ilyet szeretem.

Szóval ti mit tennétek akkor,ha mondjuk kb:2 évvel korábban történt mindez,tartott a kapcsolatuk úgy 6 hónapot,és csak most tudtad meg,hogy megcsalt,miután most szültél neki egy kisbabát?

2011. máj. 9. 12:35
 36/39 anonim ***** válasza:
Akkor még jobb a helyzet,nem csak megaláz,de a képembe is hazudik évekig.A gyerek miatt normális kapcsolatot próbálnék fenntartani(külön utakon),de nem bocsájtanék meg.
2011. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

De annyira ragaszkodik a gyerekhez.....de én nem tudom mit csináljak:(Nekem van 2 gyerekem ez az egy közös.

Szeretem,de már nem tudok bízni benne:(

Mindíg előttem van,ugyan miket művelhettek együtt,ráadásul azt mondta a nőjének,hogy szereti:(Nekem szintén ezt mondta.Azóta nem vettem észre,hogy megcsalna,ideje sem engei,de hiszen megtette!!!!!!!!!

Nem hiszem,hogy lesz kutyából szalonna..............

2011. máj. 9. 19:29
 38/39 anonim ***** válasza:
A gyermekével nyilván tartsa a kapcsolatot,de neked nem szabad szenvedned mellette,mert tönkremész,és az a srácoknak sem jó.
2011. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

22:25


"Az állatok ösztönlények, az ember nem."


Az ember ösztönlény. Örömelv, libido - mondanak valamit ezek a fogalmak? Vegyél elő egy biológia- vagy pszichológiakönyvet.

2011. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!