Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha téged megcsal (na) a...

Ha téged megcsal (na) a párod, megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
22%

Én megcsaltam a feleségem,de megbocsájtott.

Aztán később mindig felhozta,én meg erre kidobtam.

Tudom hogy hibáztam,de ha egyszer azt mondta hogy megbocsájt akkor állandóan ne molesztáljon vele.

2011. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 napietus ***** válasza:
24%
szerintem nem tudnám meg, a férjem nagyon okos, és nagy stratéga :). ha megbánja, és bocsánatot kér, én megbocsátanék neki. amit együtt létrehoztunk többet ér egy futó kalandnál. és nem emlegetném fel soha többé, mert amit megbocsátottunk, azt el kell temetnünk jó mélyre. máshogy nem igazi a megbocsátás.
2011. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen nem. Semmilyen korulmenyt nem vennek figyelembe, az lenne a celom, hogy en a legkevesebb mertekben seruljek hosszu tavon. Megszakitanek vele minden kapcsolatot, legalabbis egy idore mindenkepp. Nalam semmikepp nem lenne visszaut, neki se lenne jo, mert annyira megingatna a bizalmamban, hogy orokke ezen kattognek, ami sok negativ dolgot vonzana maga utan.
2011. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 dzseni100 válasza:
Csak rőviden NEM
2011. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bocsátanám meg, azaz megbocsátanám, de ott vége lenne a kapcsolatnak. Képtelen lennék vele együttélni, soha sem tudnám kitörölni mit tett velem. Nekem az ilyesmi nem fér bele, mivel én is komolyan veszem a hűséget.


26.L

2011. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Nem bocsájtanám meg.Tudom emberek vagyunk hibázhatunk.

De csak olyan embert tudunk megcsalni akit nem tisztelünk.

Nem szabad hogy olyan szituba keveredjünk ahol fenn áll a kísértés ereje.Akkor nem lehet probléma.

De mint említette valaki,ez lassú folyamat,flörtök,szemezés,közeledés,bizsergés és utána történik a megcsalás.

Ha ennyi idő alatt nem tudunk kijózanodni és eldönteni hogy nem,akkor az igen is bűn.

Tény ha egyszer megtette máskor is megfogja.De bizonyos hogy megmérgezi a kapcsolatot.

2011. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, hogy olyan hülye, hogy még én is megtudtam, másrészt meg bántana, hogy nem vagyok elég jó. Mindegy, hogy lenyelném-e vagy nem, utána már nem lenne ugyanolyan. Persze nem valószínű, hogy kidobnám, mert a kisbabánkat sajnálnám, hogy ilyen hülyeség miatt apa nélkül nő fel. Természetesen visszacsalnám amúgy, és azt nem mondanám el ezek utána, így le tudnám nyelni végül, és nem rágódnék a dolgon.
2011. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

megbocsátani meg tudnék, de a házasságnak vége lenne...elválnék.

nem tudnám elviselni azt a tényt, hogy elárult, hogy semmibe vett engem és a kapcsolatunkat...

szerintem ezen ép elmével lehetetlen túltennie magát az embernek úgy, hogy folytatódjon "ugyanúgy" a kapcsolat, mint a megcsalás előtt...

2011. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
46%
Nem! Sőt, nem nyugodnék, míg tönkre nem teszem azzal együtt, akivel megcsalt.
2011. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Nem!

De ha meg is próbálnám, felejteni sosem tudnék, bizalomnak örökre vége.... Semmi értelme.

16:56-al nagyon egyetértek.

29/L

2011. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!