Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha téged megcsal (na) a...

Ha téged megcsal (na) a párod, megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Én soha nem tudnám megbocsátani, a bizalomnak azzal vége is lenne. A megcsalás és a kapcsolatunk körülményeitől függően el tudom képzelni, hogy nem szakítanék vele (bár valószínűleg de). Azonban soha nem tudnám neki elfelejteni ezt, és ez lehet, hogy később végülis a kapcsolat rovására menne.
2011. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem, ez az egyik dolog amit senkitől nem tűrök el.

21f

2011. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 BlackSword ***** válasza:
100%
Megbocsátanék... De kivágnám, mint a macskát sz@rni... Mert egy dolog a megbocsátás, és egy másik a bizalom...
2011. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Nem is haragudnék. Szomorú lennék és valószínűleg nem tudnék benne többé bízni, ami miatt nem lennék már boldog a kapcsolatomban, ergo szakítanék. Amúgy csaltam már meg barátnőmet, nem derült ki másfék évig. Másfél év után egy nagyon bensőséges pillanatban rákérdezett, én meg elmondtam. (Csókról van csak szó, nem szexről.) Megbocsájtott, együttmaradtunk, de a tüske bennemaradt, azóta is fölemlegeti néha, pedig már jóideje nem vagyunk együtt, csak barátokként összejárunk néha beszélgetni egy kávé mellett.
2011. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Megbocsátanék neki, mivel érthető emberi gyengeségről van szó, de a kapcsolatnak azonnal örökre vége lenne.
2011. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
40%
10.25 a megcsalás nem "érthető emberi gyengeség", hanem egy DÖNTÉS!!! Olyan nincs, hogy valaki nem tudja megállni... aki ezzel védekezik miután félrement, az engem hülyének néz, és hazudik!!!
2011. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"Olyan nincs, hogy valaki nem tudja megállni... "


Gyenge jellemek nem tudják megállni. Ez van.

2011. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
77%

12.04 hívhatod gyenge jellemnek, vagy akár két pupú tevének, attól még ez mellébeszélés marad.

Az ember nem állat, nem a hormonjai irányítják, hanem a tudata és a döntései. Ha létezne olyan, hogy "gyenge jellem" és ezért nem tudja megállni, akkor ugyanez az ember minden nap kirabolna egy boltot, mert úgy könnyebb pénzhez jutni, megverne mindenkit akit tud, mert az könnyebb, mint beszélni, és nem állna meg a pirosnál, mert ő siet.

Ezek mind döntések. Nem rabolok, mert nem etikus, és mert börtönbe jutok, meg megyek át a piroson, mert megbüntetnek, vagy mert nem akarok balesetet okozni, és nem verekszem, mert nem vagyok állat... és még ezek ilyen dolog van NAPONTA!

Na ugyanez az ember meg félredug... hagyjuk már. Ott pont gyenge... persze. Egy egy döntés... lesz@rja a másikat, nem szereti, nincs benne lelkifurdalás, mert sz@rik az egészre. Ennyi....

2011. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ha csak szex, kaland volt és 1x-i, meg tudnám bocsátani. Ha szerelem, azt nem hiszem, hogy meg lehet. Persze együtt maradni, az más kérdés, néha azt muszáj, ilyenkor le kell nyelni a békát, de már nem lesz az igazi társam többé, akiben bízok, csak a "munkatársam", akivel együtt neveljük a gyerekeket, fizetjük a hitelt, visszük a vállalkozást, javítjuk az ereszcsatornát, stb.
2011. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!