Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha téged megcsal (na) a...

Ha téged megcsal (na) a párod, megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy nem, de lehet, hogyha ilyen helyzetbe kerulnek, akkor igen, de kizarolag akkor, ha csak 1-szer tortent meg. Ha sorozatos megcsalas tortenik, akkor a masik fel kizart, hogy szeret, tehat akkor menjen, eljen azzal a novel. Aki menni akar, menjen. (nem igy all a dolog nalunk, mert a ferjem nem ilyen, de ez a velemenyem errol)
2011. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2011. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
71%
Nem! De magamba is szállnék egy kicsit. Bár nem hiszem, hogy a párom megcsalna, de ha ilyen történne kidobnám, mint a macskát szarni.
2011. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ milyenek a körülmények.

Hasonlóan gondolom mint az első.

Ha többszöri/rendszeres megcsalásról van szó,akkor nem.Mehet ahová akar.De ha egy alkalom volt (puszi,csók ..stb.) pl.: buliban vagy valami ,ha önmagán kívül van,akkor talán.De még az sem biztos.Ha szeret akkor velem legyen és ne mással.Nagy szerelemben szerintem nem nagyon fordulnak elő félreértések.(Amúgy nekem most nincs senkim jó ideje,csak beleképzeltem magam a helyzetbe)

2011. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

olyan nincs,hogy valaki csak egyszer lépjen félre innentől kezdve meg nem éri meg egy ilyen kapcsolatot folytatni.


hálistennek mi hűségesek vagyunk egymáshoz a párommal.

2011. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, egyszer csaltak meg. Meg akartam bocsátani, de nem ment.


- Alapvetően nekem az a gondom a megcsalással, hogy az nem olyan dolog, hogy leléptem a járdáról és nem néztek körül, jaj bocs....

A megcsalás egy folyamat. Még ha csak egy egy éjszakás dolog, akkor is. Flört, beszélgetés, csók, vetkőzés :) Szóval rengeteg olyan pontja van, amikor még meg lehetne állni, nem úgy megy, hogy jaj hát megtörtént.

A másik, hogy nekem ebben az a legborzasztóbb, hogy én azért nem tudnám megtenni, mert tudom mekkora fájdalom lenne a másiknak. Még akkor is, ha nem tudja... elég, hogy én tudom, és a szemébe kell nézni.


Szóval én nem csalok, és megbocsátani sem tudok. :)

2011. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy meg tudnék-e bocsátani neki.Nagyon szeretem,de talán ezt nem tudnám elviselni.Ha még is sikerülne,akkor is ott motoszkálna a fejemben,hogy megtette és kitudja megtenné-e még egyszer.

De nem nézem ki belőle,hogy ezt megtenné velem.Ahhoz túl jó a kapcsolatunk és a második babánkat várjuk,de nagyon! :)

2011. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

A szívem és az eszem is azt mondaná, hogy dobjam ki azonnal, de a rideg tények meggondolásra késztetnének. Ha kidobom, akkor viszi a gyerekemet is, aki az életem, a láthatás pedig messze túl kevés. Így már azért nehezebb a döntés.

De ha nem lenne gyerek, vagy már elég idős lenne, akkor gondolkodás nélkül repülne.

2011. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Soha többet nem tudnék bízni benne.
2011. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Először is kinek mi számít megcsalásnak. Nekem már egy csók is, de ha egyszer ez megtörténne, nem dobnám ki szerintem, ha látnám rajta, hogy tényleg megbánta. Ha megtenné újra, akkor repülne, ha ennyivel nem tisztel engem.

Ha közelebbi kapcsolatba kerülne az illetővel, akkor biztos, hogy szó nélkül repülne, mert bármikor azt mondhatná, hogy bocsi, nekem van barátom/barátnőm, nem akarom megbántani és őt szeretem!

2011. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!