Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt az ikertestvéremmel...

Megcsalt az ikertestvéremmel túl lehet ezen lépni?

Figyelt kérdés
A párom két hete az ikertestvéremmel csalt meg. Nagyon kiborultam, nem tudok túllépni. Azt állítja engem látott benne és nagyon megkívánta, hirtelen hív volt... hogy tudnék így megbízni benne? Felmerült bennem, hogy visszaadom az eljegyzési gyűrűt. Hirtelen felindulás és elmúlik még, vagy lépjek?
2011. máj. 1. 20:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak félek beismerni, hiszen így egyedül maradok. Ők ketten az én mindeneim, a szívem másik fele és az életem. Megaláztak és erre nincs magyarázat, semmilyen testi vágy és egyéb. Meg kellett volna állniuk, egy csók után talán érezniük kellett volna, hogy hohóóó, ez nem így megy! Én érzem magamat szemétnek, vagy valami nagyon rossznak. Nem tudom ez után mikor tudok talpra állni, hogy ki lesz mellettem vagy kiben bízhatok. Tönkretették az életemet, összetörték a szívemet.... nehéz percek jönnek még, azt hiszem. Természetesen, ha belegondolok, ezek után örökké gyanakodnék, ha nem hűtlenség, akkor féltékenység és viták tennék tönkre a kapcsolatunkat.
2011. máj. 1. 21:03
 22/31 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőmnek volt az egyik iker- pár a társa. Ment az utcán, és azt hitte, az ő párja jön vele szemben, és a nyakába ugrott. A fiú levette a nyakáról a kezét, és közöle vele, hogy nem ő az, akire számított. Az ikertesódnak is ezt kellett volna tennie!!!
2011. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van egy egypetéjű ikertestvérem...és így írok neked, hogy én elsősorban a tesódon döbbentem meg. Én SOHA, DE SOHA nem tennék ilyet a testvéremmel!!! Ez a létező legszorosabb kapcsolat, ami két ember között létezhet, és ez csak az tudja, akinek van ikertestvére. Egyetlen egy férfi sem "rondíthat" bele ebbe...és soha nem lesz fontosabb egy férfi sem, mint az ikertestvér. Azén párom is tudja, és elfogadja, hogy csak második lehet az életemben...Ezért megdöbbentő számomra ez az egész...de mindenképp hagyd ott a pasit, erre nincs magyarázat.
2011. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Van ennek előnye is. Olyankor is bevetheti magát a tesód helyetted, ha neked épp más programod van, vagy "fáj a fejed".:)
2011. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a véleményeket! Összeszedem magamat és még ma este tiszta vizet öntünk a pohárba.
2011. máj. 1. 21:07
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, Te is érzed akkor, hogy mit kell tenned. Senki nem mondta, hogy könnyű lesz, de talán szerencsésebb, hogy időben (a házasság és gyerekek előtt) kiderült erről a fickóról, hogy egy erkölcsi nyomorék. Ha otthagyod, azzal esélyt adsz annak a férfinak, aki igenis tisztelni és szeretni fog Téged. A nővéreddel pedig nem állnék szóba a helyedben többé...
2011. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te így is egyedül maradtál, mindegy, hogy hátat fordítasz-e ennek a két gerinctelen alaknak... láthatod, hogy nem bízhatsz meg bennük, nem számíthatsz rájuk, akkor már jobb, ha most kizárod ôket (legalábbis a pasidat) az életedbôl, nemigaz?
2011. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon nehezen tudom elhinni,hogy az ikertestvéred ezt csinálta..Nekem ez olyan "mesének" hangzik..

Én nekem is van ikertestvérem.Egypetéjűek vagyunk,és mint két tojás úgy hasonlítunk egymásra..Sokszor poénból totál egyforma ruhába is öltözködünk,csak hogy apuékat is megbolondítsuk..De ezt csak viccből csináljuk..A valóságban csak külsőleg vagyunk egyformák..Ha idegenek látnak nem tévesztenek össze minket(a barátok meg főleg nem) mert én másképp fésülőm a hajam,a tesóm csakis kékkel húzza ki a szemét stb..

A tesóm lassan 4 éve él egy igaz dögös pasival..Tetszik a barátja,de ez csak olyan vélemény mint ahogy egy sztárról mondjuk,hogy "de jó képű" Soha nem néztem rá úgy hogy ő egy dögös pasi,és kell nekem.A tesóm párja,így tabu..A barátja sem nézett rám soha "más szemmel" Néha poénból mondja a tesómnak,hogyha veszekszik vele,akkor átmegy a másik szobába,mert ott van a csendesebb énje a tesómnak..De soha még véletlenül sem kattant rám..A tesóm párja TABU...és ez fordítva is így van...

Ha igaz amit írtál akkor ti nagyon nem jó testvérek vagytok..Még a nővérem pasijára se vetnék soha hálót(pedig ő csak másfél évvel idősebb nálunk)

21/N

2011. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
79%
Fogj egy narancsot, írd rá a nevét, és naponta rúgjál bele. Ha elrohadt, rúgd ki a szobádból, és ne is emlékezz rá!
2011. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%

Először is leszögezném, hogy az, hogy egyszer megteszi, egyáltalán nem jelenti, hogy mégegyszer megfogja !

Viszont megbízni benne igen nehéz lehet jó darabig, akár örökre is. Ezt neked kell tudnod, mennyire vagy jó megbocsátásban, mennyire tudsz majd bízni benne ezek után. Adj egy kis időt magatoknak ha akarsz még, és majd látod, hogy érzel. Ha nem megy, akkor nem megy és változtatsz.

Nagyon szar helyzet az tuti. A tesódtól, hogy úgy csinál, mintha mi sem történt volna, az valahogy nálam nem stimmel. Nem mintha mostmár nem is kellene a szemedbe nézzen, de némi megbánást mutathatna azon az egy alkalmon kívül, amikor beszéltetek. Persze te ismered őt, hogy ez normális reackió e nála, vagy fura.

Nemrég láttam tv-ben egy pont ilyet, bár nem ikrek voltak. Akit megcsaltak lány elhagyta a hapit, a tesóját meg totál kizárta az életéből 2 évig. Most mentek terápiára, mert a tesó meg azóta szarul van, hgy hogy tehetett ilyet nem tudja magának megbocsátani, de akarja a tesóját. Szóval mentek terpáiára.

Na nektek ez lehet nem kell, de mindenesetre ezek után elég fura szitu lehet, mikor mindhárman épp együtt vagytok.

Ezt mi nem tudjuk, hogy lépj e. Te ismered őket, és magad, hogy tudsz e ezzel így élni, vagy sem.

2011. máj. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!