Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt az ikertestvéremmel...

Megcsalt az ikertestvéremmel túl lehet ezen lépni?

Figyelt kérdés
A párom két hete az ikertestvéremmel csalt meg. Nagyon kiborultam, nem tudok túllépni. Azt állítja engem látott benne és nagyon megkívánta, hirtelen hív volt... hogy tudnék így megbízni benne? Felmerült bennem, hogy visszaadom az eljegyzési gyűrűt. Hirtelen felindulás és elmúlik még, vagy lépjek?
2011. máj. 1. 20:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én lépnék. Hidd el nekem, hiába bocsátasz meg, a bizalomnak annyi már, nem fog rendesen működni.
2011. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
úh,ez nehéz kérdés. Tényleg ennyire hasonlítatok,full egyformák vagytok? A párod magyarázata ez esetben nekem meggyőzö h téged látott benne és hirtelen vágyból leteperte. Ami számomra nem elfogadható h az ikertestvéred még csak meg se próbálta leállítani,h "hahó,összekeversz ám"
2011. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de a testvéred is jócskán hibás nem csak a párod. Tuti neki is tetszett a dolog ha belement.

Nagyon szar érzés lehet.

2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Azonnal zárd le ezt a "kapcsolatot"! Ha meg tudta tenni a testvéreddel, ami simán kiderülhet- mint ahogy ki is derült- úgy bárkivel meg fog csalni! És még csak a jegyese vagy...mi lesz később?
2011. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A tesómnak nagyobb mellei vannak és világosabb a haja, bár minimális árnyalattal csak. És ha már a felesége leszek? "Bocsi, lefeküdtem a nővéreddel, mert téged láttalak...." Ha esetleg a családot veri majd szét? A szívem szakadna bele, ha felbontanám az eljegyzést, mert mindennel együtt meghalok érte, úgy szeretem. És ha később azt bánom, hogy ezt tettem? A testvéremet nem értem. Azt mondja nem gondolkozott és csak jól esett neki. Megbolondulok :(
2011. máj. 1. 20:41
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A pasid kiváncsi volt milyen a tesóddal, és valószínű henceg is majd vele, hogy mind a két testvér megvolt. A tesód meg egy szemét.
2011. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A tesómat felpofoznám, a pasit lapátra tenném. Két gerinctelen alak.
2011. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt és soha nem jelentett problémát, hogy hasonlóak vagyunk vagy mi. És ha őszinte és megbánta tényleg? Vagy hülye vagyok és talán már korábban is ez ment?
2011. máj. 1. 20:44
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Belső tulajdonságokban mennyiben tértek el egymástól az ikertestvéredtől?

Hogy derült ki a dolog?

2011. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

ritka nagy bunkó indok ez a "téged láttalak benne".Minden ember egyedi,azért elég gáz,hogy feleségül akar venni de még nem jutott el arra a pontra,hogy a belső értékeidért szeressen ami mindent meghatároz.Meg az ikertestvéreddel?Arra nem volt tekintettel,hogy így kétszeres fájdalmat okoz neked?Jó nagy tahó.Én a helyedben úgy kirúgnám,hogy...de ez a te döntésed,az ilyen komoly dolgokban a te véleményed az elsődleges.

21L

2011. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!