Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt az ikertestvéremmel...

Megcsalt az ikertestvéremmel túl lehet ezen lépni?

Figyelt kérdés
A párom két hete az ikertestvéremmel csalt meg. Nagyon kiborultam, nem tudok túllépni. Azt állítja engem látott benne és nagyon megkívánta, hirtelen hív volt... hogy tudnék így megbízni benne? Felmerült bennem, hogy visszaadom az eljegyzési gyűrűt. Hirtelen felindulás és elmúlik még, vagy lépjek?
2011. máj. 1. 20:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Tudom, hogy nagyon nehéz döntés ez most. Én leírom, hogy velem, hogy volt, hátha segít. Engem másfél év után csalt meg a barátom, azt hittem, beleőrülök, annyira fájt. Teljesen kifordultam önmagamból, nem értettem, hogy tudja ezt megtenni velem, ha egyszer szeret. Megbocsátottam neki. Nagy hiba volt. Egyszerűen lassan rájöttem, hogy meghalt bennem iránta a szerelem, csak a megszokás van. Nem tudtam már rá többé férfiként tekinteni. Még egy ideig kínlódtam vele, de aztán kidobtam.


Én azt javaslom, gondold át, hogy meg tudnál-e valaha is bízni benne, és tudnál-e még FÉRFIként tekinteni rá, illetve fontos-e, hogy egy igazán boldog, őszinte kapcsolatban legyél. Lehet, hogy nem fogod megtalálni az igaz szerelmet, de szerintem törekedni kell rá, megadni az esélyt, és ezt csak akkor tudod, ha kilépsz ebből a mostaniból. Ez persze csak az én véleményem, az emberek 95 %-a nem így gondolkodik.

2011. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
6 éve? Nah, akkor pont itt az ideje a szakításnak..
2011. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogy mit mondott, mennyire bánta meg. Megcsalt a testvéreddel!!!

Gondolom a testvéred is elfelejthette, hogy ő nem te, hiszen ehhez két ember kell.

Valószínűleg már rég kavarnak, csak most buktak le.

A kedves testvéred mit mond? Hogy buktak le?

2011. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
Én a tesódba csalódtam. Mi az h jól esett neki????????? Tuti felpofoznám, hisz tönkretesz téged. Nyugodtan pofozd fel. Ha élvezte a pasid társaságát akk viselje a következményeit.
2011. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nagyon furán viselkedett velem, kedves volt, előzékeny, az ágyban pedig hűvös és tartózkodó. Mondtam, hogy beszéljünk, mi baj? Velem van valami? Nagy nehezen kibökte 6 nap hallgatás után, hogy a nővéremmel is lefeküdt. A párom fotós és a nővéremet tanította ételfotózásra, aki cukrász és a tortáit fotózgatja. Ekkor jött a hirtelen hév. A nővérem megkeresett és bocsánatot kért, de nagyon nem kíván vezekelni, mert mintha mi sem történt volna, ugyanúgy viselkedik.
2011. máj. 1. 20:54
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, megvan, jól esett neki. Gratulálok. Hidd el, régóta kavarnak.
2011. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
én 4 évig voltam együtt egy egypetéjű ikerpár egyik tagjával. Soha meg sem fordult a fejemben megcsalni a testvérével, de azt gondolom, a tesójának sem jutott ez eszébe. Hiába voltak meglehetősen egyformák kinézetre (az apjuk állandóan keverte őket), a belső tulajdonságaik teljesen különböztek, ezért nem is értem ,hogy lehet ezt elfogadni. Két különböző ember vagytok, megcsalhatott volna a szomszéd Klárikával is, de ráadásul a testvéreddel tette. Ez nekem ha lehet még nagyobb pofátlanság. Én biztos, hogy kilépnék a kapcsolatból. Jobb, mint majd gyerekekkel egyedül maradni.
2011. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17%
Összetévesztett benneteket, van ilyen. Volt olyan, hogy én a fekete barátnőmet tévesztettem össze egy vörössel.
2011. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megtette és megbocsájtottak neki az meg fogja még tenni sokszor. Ez ilyen. Keress egy rendes pasit, örülj hogy kiderült milyen. Persze mindent kitalál, hogy téged látott benne, stb. Mind ezt teszi. Ugyan már, vedd észre hogy hülyének néz és eszébe sem jutottál, ha így lenne akkor nem tette volna meg mert érezte volna hogy annak nem fogsz örülni. Viszont az hogy az ikertesód ebbe belement azt nem értem. Gondolom nem vagytok túl jóban, különben nem tette volna.
2011. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
62%
hát ha nem hasonlítatok fullra,akkor lapátra a pasival.Ha 100%ig egyformák lennétek,még megérteném,de így nem. Viszont a tesó gusztustalanabb
2011. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!