Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az asszony verve jó? Avagy...

Az asszony verve jó? Avagy egy nőnek, már az sem jó, ha nem verik meg rendszeresen?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezditek szidni a kérdezőt,

közlöm, hogy szex-rovatból másoltam át egy nőszemély kérdését!!


Tehát a kérdése:


""Srácok!

Szerintetek gáz hogy olyan pasi kell nekem aki,

ha nincs igazam akár meg is ver?

Valahogy mindig azok a pasik jöttek be nekem,

akik ha kell, lekevernek egy-egy pofont... ez gáz?


A kérdés kiírásának időpontja: tegnap 20:52


A kérdező kommentje:

... meglepődtem, hogy ennyien kiakadtak...

és nem azt mondom h a pasim részeg és agyonver,

hanem h ha megérdemlek, akkor meg is kapom a pofont.

Volt már ilyen kapcsolatom is, és amúgy jól is működött. A pasim mindig éreztette velem, hogy ki az úr a házban, és szerintem ez normális...""


2011. ápr. 27. 13:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a normális értékrend és élet. Ő szereti, ha verik, ha éppen a párja szerint nem megfelelő a hozzáállása valamihez.

Én speckó nem szeretem, SŐT! 16 éves voltam, amikor a 19 éves barátom úgy megvert - mert éppen rossz napja volt -, hogy a rendőrségen látlelettel kötöttem ki, ahová a kedves ex barátom apukája(!) vitt be, miután lefele menet a lépcsőházban összefutottam vele. Ott megkérdezte mi történt. Elmondtam. Annyit mondott, hogy üljek be a kocsiba a feleségével.

Bírósági ügy lett a történtekből. és 1 évig nem bírtam férfira nézni...

2011. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én is az ellentábort erősíteném...hogy ne legyen tényleg ez általános vélekedés a Nőkről.

Egy Férfi tudja nagyon jól, hogyan éreztesse, hogy Ő hordja a nadrágot. :) Ehhez kizárt, hogy pofon kelljen. Elég ha határozott, magabiztos, védelmező (ahogy írták is már), és szeret.

Nálunk még egy hangos szó sem nagyon hangzik el, nemhogy pofon, mégis felnézek a Páromra :), és szükségem van Rá, biztonságban érzem Magam mellette. Tetszik, hogy ilyen, mindig tudom, hogy Ő hordja a nadrágot, mégse erőszakos, agresszív. Elég a kisugárzása :)

Van egy barátnőm, a volt barátja úgy orrba vágta, hogy eltört az orra, de legkevesebb, hogy elrepedt. Nem derült ki végül, mert a csaj még orvoshoz sem ment el. Nem azért mert nem mert, hanem még Ő védte a barátját, mondván igaza volt. Nem kicsit ki voltam akadva, de nem tehettem semmit. Aztán lett egy másik barát (más okból).

Külső szemmel az a Férfi bármit megtett volna érte, úgy láttam nagyon nagyon szereti. Egyet nem tett meg... nem verte meg, vége is lett hamar a kapcsolatnak, mert szegény srácot hamar kiidegelte. Hát ez van, valakinek úgy látszik ez kell.


30/N

2011. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ehhez kell egy eltorzult személyiségű nő és egy elkorcsosult lelkületű férfi. Egyes primitív kisebbségeknél a dolog teljesen elfogadott. Amíg megoldják egymás között, nekem semmi bajom a dologgal. Esetleg lehetne körülöttük egy jó magas kerítés.
2011. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Orvosnőt ismerek ugyanilyen igényekkel... A mostani férje meg azért van gondban, mert nem verekedős típus és kezdi "kevésnek" érezni magát, mert nem tudja megtenni.
2011. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az ilyenek agyhalott dilis nők akik erre izgulnak. Nem kell velük foglalkozni ha nekik így jó akkor élvezzék.
2011. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

A minap olvastam az újságban, hogy egy nő panaszkodott a férjére, hogy milyen tesze-fosza ember.

""Náluk mindig az van amit én akarok -mondta a nő.

Olyan szánalmas a férjem mint férfi, hogy még egyszer sem ütötte meg soha!""


A hozzászólásokból is látni, hogy nem egyedi az eset.


Vannak nők akik igénylik, vagy kiprovokálják!!

2011. ápr. 27. 15:24
 27/29 anonim ***** válasza:

"De ez olyan hülyeség szerintem, hogy azért szereti valaki ha verik mert gyerekkorában is verték. miért akkor élvezte vagy mi???"


Nem, hanem akkor "megtanulta", hogy

1. vele így "foglalkoznak", őt így "szeretik" - más tapasztalat híján így fogta fel gyerekként tudat alatt (adott esetben a teljes figyelmen kívül hagyásnál még a negatív "odafigyelés" is "jobb")

2. azt is "megtanulta", hogy ő ennyit ér, ezt érdemli.

A verő szülők nyilván nem egy önbizalomnövelő háttér.

2011. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
figyelj, én nem vagyok egy verekedős tipus, de ha egy nő ijen kérésekkel bombázna én is megbombáznám párszor
2011. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Ennek a bizonyos nőnek elég furcsa igényei vannak. Nekem egy kicsit a "farkas-hierarchia" jelenségére emlékeztet ez az egész.

Az ember attól ember, hogy képes gondolkodni, és ezzel együtt (kell hogy) jár(jon) az is, hogy a problémákat kulturáltan, intelligens lény módjára tisztázzuk a másikkal. Milyen világ lenne a Földön, ha minden ember ütné-verné egymást meg gereblyét dugna a másik seggébe, ha az asszonynak nincs igaza...?

2012. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!