Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az asszony verve jó? Avagy...

Az asszony verve jó? Avagy egy nőnek, már az sem jó, ha nem verik meg rendszeresen?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezditek szidni a kérdezőt,

közlöm, hogy szex-rovatból másoltam át egy nőszemély kérdését!!


Tehát a kérdése:


""Srácok!

Szerintetek gáz hogy olyan pasi kell nekem aki,

ha nincs igazam akár meg is ver?

Valahogy mindig azok a pasik jöttek be nekem,

akik ha kell, lekevernek egy-egy pofont... ez gáz?


A kérdés kiírásának időpontja: tegnap 20:52


A kérdező kommentje:

... meglepődtem, hogy ennyien kiakadtak...

és nem azt mondom h a pasim részeg és agyonver,

hanem h ha megérdemlek, akkor meg is kapom a pofont.

Volt már ilyen kapcsolatom is, és amúgy jól is működött. A pasim mindig éreztette velem, hogy ki az úr a házban, és szerintem ez normális...""


2011. ápr. 27. 13:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj! Valaki erre izgul! Személy szerint én nem. Énis kaptam már egy pofont az akkori barátomtól, túlságosan nem hatott meg a dolog, de ha lehet akkor inkább ezt kitöröltem volna az életemből.

22/L

2011. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
Olvastam a kérdést. Nem akadok ki sem azon, sem ezen. Egyszerűen nem vagyunk egyformák. Alapvető, hogy senki, semmilyen formában ne alkalmazzon fizikai erőszakot és tettlegességet, de mint ahogyan a szado-mazónak a szexben, így ez utóbbinak a házaséletben lehet létjogosultsága.
2011. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Egy igazi férfinek nem kell pofonokat osztogatnia ahhoz, hogy éreztesse, ki hordja a nadrágot. Nekem ez a véleményem. Nyilván a kedves kérdezőnek eddig nem volt dolga igazi férfiakkal.
2011. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen egyedi eset, és nem teljesen normális... Az illető nő vélhetően függ ettől az alárendelt viszonytól, aminek sok oka lehet, de semmiképp nem tipikus és még kevésbé követendő.


Egy párkapcsolatba az erőszak semmilyen formája nem fér bele az én olvasatomban, tehát a nők verése sem, de éppígy az a lelki terror sem, amit nők képesek férfiakon gyakorolni.


L25

2011. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek egy lányt,akinek "véletlenül"pont olyan barátai voltak,akik jól elkalapálták néha.Ha valaki jó volt akkor az a kapcsolat nem volt hosszú életű.Azt kell mondjam van aki igényli.
2011. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok nő igényli ezt, írja is, hogy csak így érzi férfinak a fasziját.. A strici is mindig megruházza a csaját mégis odavan érte!
2011. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű, érzi, hogy nem teljesen oké, különben nem tett volna fel róla kérdést. Amúgy meg mindig voltak perverzek. :)
2011. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%
Ilyenek a nők. Mit vársz. Ne lepődj meg ezen. Valamelyik szándékosan hergeli fel a férfit, hogy kaphasson pár pofont. Szeretik ha el vannak nyomva. Ennek ellenére lázadoznak az egyenjogúságért, meg a hímsovinizmus ellen. Gusztustalan.
2011. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
egy biztos ha engem csak egyszer pofon vágnának már kalap kabát,pedig apám is egy ilyen típus volt ám pont emiatt kerülöm a hirtelen haragú embereket.Az viszont tény hogy a legtöbb rossz gyerekkorban élő ember vagy az a típus lesz aki veri a párját vagy olyan aki elvárja hogy verjék,mert azt hiszi ő az alárendelt és ez a világ rendje
2011. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyen ostoba, az meg is érdemli.Különben pedig az igazság az, hogy aki megüt egy nőt, az nem férfi,az csak féreg. Ha engem egyszer megütne egy pasi, én úgy vissza ütnék, hogy moshatná egy hétig azt a bizonyos gatyát!
2011. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!