Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az asszony verve jó? Avagy...

Az asszony verve jó? Avagy egy nőnek, már az sem jó, ha nem verik meg rendszeresen?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezditek szidni a kérdezőt,

közlöm, hogy szex-rovatból másoltam át egy nőszemély kérdését!!


Tehát a kérdése:


""Srácok!

Szerintetek gáz hogy olyan pasi kell nekem aki,

ha nincs igazam akár meg is ver?

Valahogy mindig azok a pasik jöttek be nekem,

akik ha kell, lekevernek egy-egy pofont... ez gáz?


A kérdés kiírásának időpontja: tegnap 20:52


A kérdező kommentje:

... meglepődtem, hogy ennyien kiakadtak...

és nem azt mondom h a pasim részeg és agyonver,

hanem h ha megérdemlek, akkor meg is kapom a pofont.

Volt már ilyen kapcsolatom is, és amúgy jól is működött. A pasim mindig éreztette velem, hogy ki az úr a házban, és szerintem ez normális...""


2011. ápr. 27. 13:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez kamukérdés volt. Ha nem, a kérdező személyiségzavaros, és szakszerű segítséget/kezelést igényel.

Kár is űzni-fűzni a témát, egészséges lelkületű nő nem ír le ilyet, még csak nem is gondol rá. A betegről meg nem beszélni kell, hanem kezeltetni.

2011. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%

Az én párom férfi léttére is azt szokta mondani, hogy a micsodáját vágná le annak a férfinak, aki képes kezet emelni egy nőre vagy erőszakot elkövetni rajta. Az ilyen nem igazi férfi.


Néha tényleg vannak olyan nők, akik kikényszerítik maguknak a pofont a hülyeségükkel vagy a gonoszságukkal. Én ezt női ésszel gondolom. Én szerencsés vagyok, az én párom úgy gondolja, hogy semmilyen indokkal nem megbocsájtható, ha egy férfi megüt egy nőt.


Az a nő, aki arra vágyik, hogy a párja bátran és lelkiismeret furdalás nélkül megüsse őt, ha megérdemli, szerintem ez beteges. Senkinek nincsen joga megütni egy másik embert, még akkor sem, ha egyébként megérdemelné.

2011. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeretném, ha egy eset alapján általánosítás lenne. Engem ex egyszer pofozott meg (alaptalan féltékenységi dührohamában), és még jogosnak is tartotta - nem néztem az együtt töltött időt, 2 év után kidobtam, vissza se néztem.

Korábbi múltamban volt rosszabb, én azt nem várom meg még egyszer.

Akkor még 18 éves kis hülye voltam, de ha most megütne valaki, visszaütnék, lehet, belevágnám a nagykést, és nem viccelek, velem ilyet többet senki nem tesz.

A jelenlegi páromnak eszébe se jutna,még viccelődni se szokott ilyesmivel.

30/N

ui. Ha valaki nőként azt állítja, hogy ezt igényli, annak hátterében gyerekkori bántalmazás, illetve nagyon súlyos önbizalomhiány állhat, vagy az, hogy az illető félreértelmezi a férfiasság fogalmát...

2011. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%
Szex-rovat, no, ferfi, pofonozas. itt a valasz. egy provokalo "kerdes", amit a szerkeszto talalt ki. Ilyen "sokkos kerdes-valasszal" tobb ujsagot adnak el. Ennyi.
2011. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus megélne ebből a nőből...komoly pszichés háttér vagy trauma lehet mögötte. De ha neki ez kell...
2011. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Az erőszak annak eszköze, akiben nincs elég intelligencia a vita rendezésére.

Én is kaptam verést, több éves kapcsolatban, féltékenységből és azért, mert nem voltam hajlandó elnézni mindent a pasinak (részegen tántorgott haza hajnalban - már sokadszorra rövid időn belül - és felháborodtam, mert szó nélkül nem jött haza este, holott programunk lett volna..) Ő is teljesen jogosnak érezte, hogy így fogja be a számat. Mással ugyanis nem győzhetett volna a vitában..

Rövid úton elhagytam és megbántam, hogy egyáltalán megismerkedtem vele. De tudom, hogy talál majd olyan nőt, aki ezt elviselni.. én csak szánni tudom őket. Nem értem, hogyan működik az agyuk, de számomra felfoghatatlan, hogyan félhet valaki jobban a magánytól, mint egy vadállat bántalmazásától.

Kérdésedre a válasz: ez nem normális dolog, hogy valakinek ilyesmire legyen igénye. A személyiségében keresendő a válasz, miért kell neki ilyen férfi..

2011. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
De ez olyan hülyeség szerintem, hogy azért szereti valaki ha verik mert gyerekkorában is verték. miért akkor élvezte vagy mi???
2011. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek pszichiáter kellene, de hogy ezzel szembenéz-e vagy így érzi jó magát, az ő dolga. Szerintem beteg. De 100%, hogy nem fogom elszedni előle az általa vágyott pasikat, mert nekem ez nem jön be.
2011. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

a kérdező szenved valamiben,az fix



egy férfi ha nagyon éreztetni akarja hogy ő a férfi,akkor legyen erős,bátor,védelmező...de ne erőszakos állat

2011. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy pofont ad, az ad kettőt is. Tőlem senki sem kapna második esélyt.

Ezt a csajt valami komoly gyermekkori trauma érhette. Be kell látni, egy egészséges elme nem fogadja el, ha bántalmazzák.

2011. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!