Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok. Hány ffi van az...

Nők, lányok. Hány ffi van az életetekben aki igazán "nyomot" hagy (ott) benned? Miért pont ő?

Figyelt kérdés

Mi benne a különleges?


Nekem két ffi van(volt)fontos az életemben!

Egyik az első nagyszerelem,a második pedig a férjem!

Voltak köztük is,de ők nem számítanak....


2011. ápr. 25. 22:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az durva, ha nekem minden komplexus nélkül dédim, nagyapám és az apukám jutott eszembe? Hogy miért, azt hosszú lenne leírni és már "csak" apukám él. A legutóbbi exem pedig azért hagyott bennem mély nyomot, mert tartozik egy elég szép összeggel, immár 4. éve... A jelenlegi páromat nagyon szeretem, és ha ilyen jellegű "nyomokra" gondolsz, akkor ő az egyetlen a kapcsolataim közül, akire akkor is szépen emlékeznék vissza, ha 10 perc múlva szakítanánk, aminek elég minimális az esélye. Egyszerűen azért, mert elfogad olyannak, amilyen vagyok. Nem próbál megváltoztatni, nem piszkál, viszont azért, hogy még jobban tetsszem neki, képes vagyok pozitív irányba fejlődni, még hozzá nem is kicsit! Nagyon jó hatással vagyunk egymásra. Az exek meg... Van, amelyiknek az arcára se emlékszem teljesen, pedig több, mint egy évig jártunk. És csak 4 kapcsolatom volt eddig. Az első nagy szerelem is kiábrándító volt, mert mikor szakítani akartam vele, azzal fenyegetett, hogy öngyilkos lesz (akkor ő 20 éves volt). Ezért még fél évig vele maradtam. Úgyhogy a lila köd helyett inkább erre a fél évre emlékszem, ami valamiért kioltja a szép emlékeimet vele kapcsolatban. 26/L
2011. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a kérdésed :)

Nekem 2 ember van, aki igazán mély nyomot hagyott bennem.

Érdekes, hogy csak a kérdésed láttam gondolkodtam el azon, hogy az első szerelmemmel 2 évig voltam együtt, mégsem vált ki semmilyen érzelmet ha látom.pedig akkor Ő volt a minden..Elmúlt:) Amúgy aki tényleg mély nyomot hagyott bennem, csupán egy nyári kaland volt..mégis Ő az aki megtestesíti számomra a tökéletes férfit (külsőleg) Vele csak alkalmi kapcsolatom volt, egy társaságban voltunk..mégis ma is látom a szemeit magam elött..beleborzongok:) A másik személy pedig a gyermekem apja akivel 5. éve vagyunk együtt.Remélem, hogy sokáig így is maradunk, bár most vannak nehézségek, de azthiszem megoldható:) Igazából ezt a két embert nem is lehet egy kalap alá tenni...az egyik az igazi vonzalmat és szenvedélyt mutatta meg, míg a másik a mély szeretetet, biztonságot, és mindent amit egy társ bizonyíthat egy kapcsolatban. Jó volt ezt leírni, komoylan mondom :)

2011. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Egész életemben 5 pasim volt. Közülük 3 hagyott bennem mély nyomot.

Volt egy srác gimis koromban, akivel nagyon szerettük egymást, de a szülei tiltottak egymástól. Pedagógus szülők, én meg csak proligyerek voltam. A vérre menő tiltás miatt nem lehetett komoly a kapcsolatunk, de a mai napig tudunk egymásról. Máig hiszem, hogyha másként alakul, Ő lett volna a másik felem, de annyira másfelé teljesedett ki az életünk, hogy most már sehogy sem működne.

A második az első férjem volt. Nagyon szerettem, majdnem belepusztultam, amikor 3 gyerekkel elhagyott. Mégis jó maradt a kapcsolatunk, ennyi év utn barátként tudok rá tekinteni.

A 3. a férjem. Felvállalt 3 gyerekkel, 9 év után is a tenyerén hordoz, mellette nem csak szerelem, de béke is van.

A maradék két pasit legszívesebben kitörölném az emlékezetemből, mert semmit sem épültem általuk.

2011. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

1. Középiskolás szerelem, nem volt köztünk semmi, de a mai napig ha meglátom, jön a "pillangók a gyomorban"..

2. Az első barátom. 2évig voltunk együtt, fantasztikus volt, régen láttam, de sokat gondolok rá.

3. A baráti társaságomból való, mai napig jóban vagyok vele, de ő csak barátnak tekint. Vele 2hónapig voltam együtt, de én még mindig szeretem.

4. Tőlem 14évvel idősebb férfi. Nem voltunk együtt, csak a csókig mentünk, de ő is elég mély nyomot hagyott bennem. Szoktam vele találkozni, mindig jó napom van aznap:P

Szóval 4.. szerintem én egy kicsit mindegyikbe szerelmes vagyok:D

2011. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nekem 1 férfi van akit nem tudok elfelejteni soha
2011. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem egy sem. Voltak nagy szerelmek az életemben, de én úgy gondolom, hogy én mindig csak jobbat találok és előre fejlődök. Szóval akivel MOST együtt vagyok, ő a legjobb! S a régiek eltörpülnek mellette.


Nem a múltban kell élni...

2011. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

OFF: Kedves 23:33-as!

A kérdező nem azt mondta, hogy szerelmes az első szerelmébe hanem, hogy mély nyomot hagyott benne.Ki ne emlékezne az első szerelmére?

Nem értem, hogy ezen mit kéne megbeszélni.

2011. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!