Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok. Hány ffi van az...

Nők, lányok. Hány ffi van az életetekben aki igazán "nyomot" hagy (ott) benned? Miért pont ő?

Figyelt kérdés

Mi benne a különleges?


Nekem két ffi van(volt)fontos az életemben!

Egyik az első nagyszerelem,a második pedig a férjem!

Voltak köztük is,de ők nem számítanak....


2011. ápr. 25. 22:33
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
0%

bár én még elég kezdő vagyok, tudom hogy ő lesz az aki tényleg "nyomot" fog hagyni bennem... egyszerűen csak megláttam és ennyi volt... nem volt menekülés XDXD

szerintem őszintén meg kellene beszélned a férjeddel ha az első nagy szerelmed iránt még érzel valamit. beszéljétek át a dolgot - ártani nem árthat. és sztem beszélj még az első nagy ő - vel...

2011. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudnám számszerűsíteni, szerintem mindenki, akivel valaha kapcsolatom volt, valamennyire nyomot hagyott bennem, még ha amúgy azt is mondanám, hogy ennyi idő után már nem fontosak.
2011. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

2 olyan ember van. Az egyikkel két hétig voltam együtt csók és minden nélkül 14 éves koromban. A két hét ellenére 3 évig volt tökéletesen része az életemnek, nagyon nagyon csúnya dolgokat tett velem, csúnyákat mondott, befolyásolt és mégsem tudok rá haragudni valamiért. A szépre, a jóra emlékezek, amiből persze jóval kevesebb volt mint a bántásokból. ( nem fizikai bántásra kell gondolni). A mai napig furcsa ha látom, holott már jóval közvetlenebbek vagyunk egymással. Nagyon sokáig uralta az életemet mert éppen egy olyan korszakomban ismertem meg amikor nagyon befolyásolható voltam és depressziós. Nem tudnám megmondani az okát hogy pontosan miért is van ez, holott még csak nem is jó pasi sőt... Az egyik legförtelmesebb ember akit ismerek..


A második a mostani párom. Ilyen szerelmet, ilyen erős összetartozást még sohasem éreztem. Másfél éve vagyunk együtt, sülve-főve és bár most éppen egy veszekedős korszakunk van, én megpróbálom leküzdeni mert nagyon fontos nekem, nagyon szeretem , ő egy olyan ember akivel talán az életemet letudnám élni. Minden csodálatos vele. Csak együtt lenni, feküdni egymás mellett, beszélgetni, viccelődni, a szex, a csókok minden.


Eközött a két srác között is volt egy akivel szintén több mint egy évig jártam. Förtelmes volt, borzalmas. Két hét után kiakartam rakni a szűrét, de vagy visszakönyörögte magát, vagy hisztizett az ajtó előtt hogy betöri ha nem engedem be. Felé semmit sem érzek, az sem érdekel mi van vele, mit csinál, utcán max. köszönünk egymásnak. Abszolút semleges érzelmeim vannak irányában, sem negatív sem pozitív, és az agyamból is törlődött az összes emlék szinte ami hozzá köt, mert egyszerűen nem volt érdemes őket megtartani.

2011. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném hogy az utoljára említett fiúval volt minden "elsőm".. Első csók, első szex.. És mégsem hagyott nyomot bennem semennyire.
2011. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ON: Ugyan meg eleg fiatal vagyok es "rendes" kapcsolatom nem is volt, mert soha nem vagyok szerelmes, de egyszer voltam, 14 evesen. Sok volt a korkulonbseg es bar mindig erettebb voltam a korosztalyomnal, akkor nagyon sok mindent elrontottam, amit azota se tudtam helyre tenni. O mar reg elfelejtette, csak koszono viszonyban vagyunk, de engem azota is bant, csunyan megalaztam magam. Nem tudom miert pont o, felnott fejjel nezve, egyaltalan nem illik hozzam. Most meg nem tudom, hogy az egy kicsi lany szerelme vagy rajongasa volt-e es ez az erzes erik, csak most nem ismerem fel. Vagy minden szerelem mas es azert nem sikerul kialakitanom kapcsolatot. Nem tudom, mert ezt senki nem tanitja. :(

Off: Ne haragudj kerdezo, tenyleg nem akarok sem kotekedni, sem beszolni, mert a kerdes nagyon jo es nem is montal semmi rosszat, szoval ez csak puszta erdeklodes. Miert irsz ugy, hogy a mondataid vegen vagy kerdojel, vagy felkialto, vagy 3 pont van. A sima pontot miert nem hasznalod? Azert kerdezem, mert ahogy olvasom, a felkialto jellel olyan, mintha ok nelkul "kiabalnal". :) Tenyleg ne haragudj, nem akarlak bantani csak kivancsi vagyok van-e ennek oka, vagy gyorsan irtal es eszre se vetted?

2011. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
1...bár sosem volt köztünk semmi, valahogy ha alakulni kezd valami egy másik fiúval, akkor mindig azt az egyet keresem benne, akibe már nagyon rég szerelmes vagyok, talán ezért van, hogy még nem is volt kapcsolatom senkivel, akivel el is kezdődött valami,néhány randi után mindig elváltak útjaink, merthát nem találtam meg benne azt a másikat:)...kár, hogy Ő tudomást sem vesz rólam..:(
2011. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egy,a férjem,és fogalmam sincs mi lesz velem ha elválunk....
2011. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Hat... volt egy, akit legszivesebben kitorolnek az eletembol, ha tehetnem, de ra nemigen szoktam gondolni. Aztan volt megegy, akibe nem voltam szerelmes ugyan, de szivesen gondolok ra, nagyon szep emlek, ugymond elso(es mostanaig egyetlen) komoly kapcsolatom volt. Aztan volt most legutoljara egy, az egyetlen, aki igazan nagyon- nagyon tetszett, nem talaltam benne semmi kivetnivalot, egyetlen, akivel el tudtam kepzelni az eletemet... de o nem vett komolyan. Nagyjabol ennyi. Ezek kozott nekem is voltak komolytalan kapcsolataim, de legtobbjukrol szinte semmit nem tudtam, nemelyiknak a nevere sem emlekszem.

23/N

2011. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Nemsanyi válasza:

Volt egy, akiért meghaltam volna, de azután mégis szakítottam vele. Volt egy aki visszautasított, abba is majdnem belehaltam. Most van egy akivel már nagyon boldog vagyok.

Miért? Egyformán gondolkodunk, és annyira passzolunk egymáshoz, hogy néha el sem hisszük.

2011. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
2 volt,az egyik ma már a férjem,1.szerelem,1.csók,1.szex,kihagyás,majd házasság,szerelemgyerek:), több mint 10éve ismerem,többször megpróbáltuk,és amikor nem voltunk együtt,akkor sem tudtunk elszakadni egymástól,remélem most már így maradunk összeragadva,ő az aki mellett önmagam lehetek. A másik úgy vonzott szexuálisan mint a mágnes,25évesen 10hónap alatt végigjártam vele mennytől a pokolig mindent,rengeteg érzelmet váltott ki belőlem,talán ezért nem felejtem és nem is kell.Elférnek a szívemben mindketten:)
2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!