Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok. Hány ffi van az...

Nők, lányok. Hány ffi van az életetekben aki igazán "nyomot" hagy (ott) benned? Miért pont ő?

Figyelt kérdés

Mi benne a különleges?


Nekem két ffi van(volt)fontos az életemben!

Egyik az első nagyszerelem,a második pedig a férjem!

Voltak köztük is,de ők nem számítanak....


2011. ápr. 25. 22:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
1. Sok mindenkit szerettem és mindegyiküket tisztelem a mai napig, de egyetlen egy van,akinek egy szavába kerülne és bármikor odamennék. Hogy miért ő azt nem tudom. Szöges ellentéte annak, amit elképzeltem magamnak és soha nem történt közöttünk semmi olyan,ami a kérdés szempontjából említésre méltó,mégis nyújtott nekem egy olyan élményt,amire más nem képes. Még az érintése is különbözik bárkiétől.
2011. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 2.

12 éves koromban ismertem meg, együtt voltunk fél évig. 2 év múlva megint fél év, aztán 9 év. Aztán elment...


14 éves koromban volt egy pasi akivel nagyon vonzódtunk egymáshoz. Néha még most is érzem az illatát. Bár ez kizárólag csak szexuális jellegű volt, de most is gondolok rá is néhanapján...

2011. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Az illat nekem is van :) Mindig egyfajta parfümmel fújtam be magam,ha vele találkoztam. Ahogy megérzem annak a parfümnek az illatát úgy érzem mintha ott lenne.
2011. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

jó a kérdés. valamilyen szinten mindegyik nyomott hagyott, pedig csak 1 komoly volt, a jelenlegi párom, de talán, aki még előtte volt, pedig ő csak 3 hónapig volt az életem része, és nem is történt semmi köztünk, de belé voltam igazán szerelmes először, miatta sírtam először. és remélem utoljára is. a többiekre is emlékszem, úgy értem, hogy első csók, udvarolt, miért lett vége, de hozzáteszem, akkoriban még nagyon fiatal voltam, de emlékszem rájuk, mert általuk fejlődött a személyiségem, ő általuk jöttem rá, hogy milyen férfit keresek. a mai napig jóban vagyok mindegyikükkel, vagy csak nagyon rég beszéltünk, de rosszban szerencsére nem vagyok senkivel.:)


és hogy a kérdésedre is válaszoljak, a jelenlegi párom pedig azért hagyott bennem mély nyomot, mert ő volt az 1. az életemben szexuális téren, és jövőre tervezzük az esküvőt:) szerintem így érthető, és nagyon szerencsésnek érzem magam:)

2011. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Mindig tartós kapcsolataim voltak,három hagyott bennem igazán nyomot,kettő sajnos negatívat,a mostani pozítivat,10 éve vagyunk együtt.
2011. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedves 22:39-es!

Az nagyon igaz,hogy az exek által jönvünk

rá,hogy milyen ffit is keresünk valójában!


Az illat:) Igen ,azthiszem bárhol megismerném a férjuram illatát!

És én boldognak mondhatom magam,hogy megtaláltam őt!

Akibe még 6 év után is szerelmes vagyok ,nagyon szeretem!

2011. ápr. 25. 22:47
 7/27 A kérdező kommentje:

22:46-os!

Én egyébként a pozítívra gondoltam,de negatívban is

volt részem!Nos őt a mai napig nem csípem...pedig akkor

még gyerekek(17 éves)voltunk,vele volt az első szexuális együttlétem és utánna többször kihasznált,majd lepatintott..

Sajnálom és mindég sajnálni is fogom,hogy neki adtam oda a szüzességem...

2011. ápr. 25. 22:50
 8/27 anonim ***** válasza:
nekem is az első nagy szerelem (és az illeti, és a csókjának az íze felejthetetlen), és a férjem a két férfi, akik nyomot hagynak/hagytak az életemben. A férjemet szeretem, családot alapítottunk, közös az életünk majd minden fontos döntése, ő a társam. Az első nagy szerelem pedig felejthetetlen, mély, semmihez sem hasonlítható.
2011. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pár. Mindig szivesen gondolok rájuk.

No első helyen a férjem természetesen.

Aztán egy aki mint kiderült, hogy szeretett. Én is őt, de megtudtam, hogy családja volt. Nehéz volt nem volt köztünk csak barátság egy darabig, de mindketten tudtuk, hogy ez nem fog menni. Nem is beszéltünk erről. Ő nem tudta amit én tudok.Nem akartam belemenni egy család életébe, de szerencsére ő is erős volt.

Volt egy másik a legjobb barát, mint kiderült belémszerelmesedett. Onnantól elkezdett múlogatni, bár magam sem értem én miért nem, pedig imádtam, de nem akartam járni. Volt mégegy barát, mint kiderült, hogy belémszerelmesedett, de ekkor már a férjem a képben volt. Sőt házas voltam mikor megjelent. Nekem is tetszett, de ebből sem lett semmi. Ő nagyon akart barátságot, de én tudtam, hogy mást akar, amit én nem tudtam már megadni, bár akartam barátnak, de önző lettem volna, mert nem ment volna el, és próbált volna mást találni.

Ők akik nyomot hagytak.

2011. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy, mert majdnem belehaltam.
2011. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!