Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan féltem önmagától...

Jogosan féltem önmagától vagy, hogy kellene reagálnom erre?

Figyelt kérdés
Hugom decemberben szakitott a pasijával pár hete megismerkedett egy sráccal akinek évek óta van barátnője hétvégente találkoznak hétközben ugye külön városban vannak egyetemen. A srác elmondása szerint rossz a kapcsolatuk csak nem akar szakitani a csajával mert, hogy annak most így is sok a gondja... (amit kicsit furcsának találok mert ez alapján mindig lesz kifogás), de nagyon jól érzi magát hugommal. A kapcsolatuk hugom szerint csak szexről szól és 2-3 hónapon belül ő amugy is költözik más városba vége lenne őt nem érdekli a barátnő. De látom rajta, hogy már most oda van a srácért mivel nem csak szexelnek hanem közös programokat csinálnak és elmondása szerint sosem volt ennél jobb "pasija". Most szerintem ha már pár hét után ilyet mond akkor ez nem csak szex és nem lesz ezt olyan könnyű lezárni önmagában egy költözéssel ismerem, hogy ki fog bukni, plusz a srác nem fog úgy sem szakitani a csajjal ha már 3 és fél éve nem szakit és akkor tényleg vége lesz. Mondtam neki, hogy nem kellene szeretőnek lenni-e ha meg csak szexre vágyik akkor nem kéne főznie a srácra az albérletét takaritani meg megalázkodni előtte, hogy tudja, hogy ő hétvégente otthon kuksol a srác meg a csajához megy haza.
2011. ápr. 23. 13:42
 1/3 JulesM111 ***** válasza:

Igen teljesen jogosan félted.

Egyetlen dolgot tudok neked amúgy írni, próbálj meg nem beleavatkozni a dolgába, tudom, nehéz, de mint mindenkinek neki is saját magának kell egyszer-kétszer pofára esnie, vagy esetleg nehezen, döcögősen de végülis vsak összejön majd a sráccal, és boldog életük lesz.

2011. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te tényleg segíteni akarsz neki, de ha a húgod meglátja ezt a kérdést, megbánja, hogy a bizalmába avatott téged... ugyanis épp most élsz vissza vele :(
2011. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért élek vissza a bizalmával? ez egy névnélküli oldal és mikor a véleményem kérdezte ezt neki is elmondtam, csak ép úgy veszem észre, hogy önmagának is hazudik
2011. ápr. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!