Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?...

Miért csinálja ezt velem? Hogyan kéne reagálnom? Nem értem, miért csak engem.

Figyelt kérdés

végzős lány vagyok, tavaly kerültem a mostani sulimba, szeretek ide járni

imádom a tanáraimat jóba vagyok velük, meg haverjaim is vannak stb.

ofőmet is bírom, aki férfi.

de kb 1hónapja folyamatosan olt, minden nap beszól...

már nagyon bánt...

pl. kivolt ma huzva vékonyan a szemem, kivételesen, mert sosem festem magam.

erre ilyetszol "nemjol van kifestve a szemed...panda maci vagy..."

pedig még elmosódva se volt, a csajoknak is tetszett

meg műkörmöm van szalagavató óta, azért is piszkál.

multkor felveszem a szemüvegem az óráján, angolon

erre ő"dik, miez a szemüveg?"

és közben vigyorog.

és addig piszkál mig ki nem akadok.

am jól tanulok...meg jóba vagyok vele.

de ezt a sok oltást már nemtudom hová tenni.

kivitt engem meg egy o.társnőmet németbe 1-2tanárral,kirándulásként...ott is piszkált, vagy azzal hogy még nem vagyok 18, vagy hogy milyen a hajam, vagy miért azt vettem fel amit, vagy bármiért...denem mindig gúnyból

ma már megsértődtem erre magyarázkodott, h csak hülyül...

de minden nap CSAK engem olt le...


2010. dec. 21. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:

egy darabig elpoénkodok vele...de olykor bedurvul és egyfolytában cikiz meg piszkál és ha más tanár is ott van mellette aki szintén férfi akkor együtt oltogatnak...

akkor már nagyon hülyén érzem magam

mégsem olthatom vissza keményen meg lazán,ugy mint egy havert, mert tanár...de nemtudom h reagáljak...még oltásban is illedelmesnek kell lennem,mert az ofőm, és magázom

vagy mit tudom én...németországban ami cikis helyzetem volt minddel piszkál a mai napig... az o.társnőmet nem nagyon, de engem igen

2010. dec. 21. 20:58
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves az oföd? Mert kb. óvodában meg alsó tagozatban csinálnak ilyet a fiúk ha tetszik nekik egy lány. Eléggé infantilis lehet.
2010. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

38éves

nemhiszem, h bejönnék neki...

olykor tök kedves is de általában oltogat

ma mondta, h ne szívjam mellre azt piszkál akit kedvel...

oké kedvel de attól nemkéne mindennap "bántani",mert eléggé érzékeny vagyok és 1idő után vagy megsértődök vagy elsírom magam

2010. dec. 21. 21:00
 4/6 A kérdező kommentje:
mármint előtte még sosem sírtam, de ha valaki sokáig bánt akkor elszomorodom és magamra veszem
2010. dec. 21. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.

Én is olyan típus vagyok mint te. Mondd meg neki, hogy ez nagyon rosszul esik neked még akkor is ha csak viccnek szánja. Mert egy kis ideig az ember még talán mosolyog is rajta de egy idö után már túlzás és az már bántás. Nekem régen sosem volt ilyen gyerekes tanárom pedig nem volt mind középkorú meg idös.

Ne hagyd magad mert annál jobban csinálja, minél inkább türöd. Vagy hívd be a párodat egy kis "beszélgetésre" a tanároddal.

2010. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ez bánt... Lehet csak alapból ilyen a stílusa... Mert az a pandamaci még aranyos is volt... végtére is a pandák is aranyosak...


De tényleg azt tudom javasolni, hogy beszélj vele négyszemközt... ha jó tag, akkor megérti... Lehet neki fel sem tűnik... Ezért mond el...

2010. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!