Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért az idősebbekhez...

Engem miért az idősebbekhez ültettek egy esküvőn 22 éves létemre?

Figyelt kérdés

Voltam egy esküvőn. Több asztal is volt, mind más nagyságú. Én a menyasszony unokatestvére vagyok, tehát elég közeli rokon, gyakran találkozunk stb. De engem mégsem a közeli rokonokhoz ültetett, hanem a barátnői közé akik 35-40-45 évesek. Az unokatestvéreink más asztalnál ültek ahol a 18-25 éves korosztály + a haverjai az unokatestvérünknek, de én már nem fértem be oda...

Vajon miért? Ez célzás arra hogy mégsem vagyok olyan közeli rokon?


22/L


2011. okt. 31. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
"Ez célzás arra hogy mégsem vagyok olyan közeli rokon?" Hát lehet, mindenesetre ritka nagy parasztság volt, azt meg kell hagyni.
2011. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szimplán csak bunkóság... nem hiszem h nem lehetett volna megoldani, hogy te is oda ülj, ha oda akart volna ültetni
2011. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

írtatok ti már esküvői ülésrendet?Nálunk is volt olyan,h valakit nem oda ültettünk,ahová szerettük volna,de ez volt a kisebbik rossz..Szóval én megkérdezném tőle,ha érdekel,ha már úgy is olyan sokat találkoztok..

lehet,h téged gondolt olyannak,aki könnyen barátkozik,ezért feltalálod magad másokkal is,nem csak a családdal...

2011. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább bók, ha a BARÁTNŐI közé ültetett... Lehet, hogy ők és Te közelebb álltok hozzá, mint az egyéb rokonok.

És mint előző írta, feltételezte, hogy jól tudod majd érezni magad velük.


Amúgy zavart a koruk??? Szerintem nagyon érdekes más korosztályokkal lenni, idősebbekkel, fiatalabbakkal. Érdekesebb, mint a saját korosztállyal állandóan.

2011. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyedül téged gondolt olyannak, aki nem sértődik meg, ha nem fér be a korosztálya asztalához, ezért mert máshova ültetni.
2011. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak ott volt hely. én meg azt nem értettem sose, miért a korombeliekkel terelnek össze mindig. pl. tizenévesen marhára semmi közös nem volt bennem a kortársaimmal.
2011. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!