Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez, amit csinál/nak?...

Mire jó ez, amit csinál/nak? Hogyan is kellett volna erre reagálnom? Már nem először zsarol meg.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, szombaton a barátomnál aludtam és amikor hazajöttem vasárnap kivolt pakolva a szobámban az egyik fiókomból.

Mint kiderült apám turta fel, mert ő nálam kereste a mulatós cd-jét. És mindent kiturt, elég nagy kupit hagyott maga után.

Kérdeztem hogy mit keresett? erre elkezdett velem ordítani, hogy én elcsórom a cd-jét

(igen nekem a szarjaira van szükségem)

mondom neki higgadtan, nem szeretem ha turkálnak nálam, kérdezze meg ha kell valami. Ha én zenét akarok hallgatni letöltöm netről és nem mulatóst hallgatok.

Erre bátyám benyögi hogy nálam volt a cd.

Ma kinyitottam egy csokit, ottvolt a karifa alatt, erre apám nekemállt hogy az az övé... mondom jólvan, nemtudtam, de akkor egye meg. És felhánytorgatta hogy ő turkált nálam...még ő van megsértődve.

És holnap szeretnék menni fodrászhoz végre, és anyám szerint engedélyt kell kérnem rá apámtól:O

Én nem akarom hogy megint megzsaroljon.

Mint 2hete szalagavatómon, megsértődött mert a pasim nem akart velük ebédelni a szalagavatóm után, mivel én nem voltam ott. És akkor körmöshöz akartam menni és zsarolt apám hogy nem mehetek stb. És igy a barátom fizette ki a körmömet.

Unom a zsarolásait. Nehogymár ne szoljak azért, hogy ne kutakodjon az ÉN szobámba AZ ÉN fiókomban.

Totál megalázó már amit művel

Most pitizzek azért hogy 18évesen el akarok menni évente 1x fodrászhoz végre?? Mert olyan a fejem hogy már gáz a hajam miatt?


2010. dec. 28. 14:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
mármint bátyám *benyögi hogy ŐNÁLA volt a cd
2010. dec. 28. 14:42
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát, azért ne haragudj ez annyira nem súlyos probléma, kicsit te is hamar felkapod a vizet, nálam is mindig keresgél apu, de nem izgat, hadd keresse, eszem ágában sincs ilyenen cirkuszolni,az pedig nekem is rosszul esett volna, ha a lányom választottja nem kér a társaságomból.
2010. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nekem meg az esett rosszul hogy eleve nélkülem tartottak szalagavatós ebédet, holott tudták hogy nemtudok ott lenni, HOLOTT ÉN VOLTAM AZ ÜNNEPELT. totál jogos hogy a paism nem ment el velük jópofizni, mert nem birják egymást apámmal. Nélkülem meg minek legyen ott.

AZ ÉN HOLMIMBAN NEM KUTAKODJON SENKI, ÉN SE SZOKTAM ŐNÁLA. AZ AZ ÉN SAJÁT TULAJDONOM, AZ ÉN INTIMSZFÉRÁM. NEHÉZ MEGKÉRDEZNIE?

2010. dec. 28. 14:46
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Tessék nem jön ki jól apukáddal...és akkor nem adja meg azt a tiszteletet,hogy elmegy? A ebéd pedig rossz időben volt én ezt értem, de te a körmös miatt nem tudtál elmenni igaz?

Ez nem a szüleid hibája.

2010. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek van magánélete ez igaz, de tudod kicsit engedni kell a szülőknek hisz, csak ők nevelnek minket.

Megértem a problémád egy részről, másrészről viszont a hangnemed elég gyerekes.

Próbáld a szavait meghallgatni, s a kapcsolatotokat nem elrontani.

2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

utolsó felesleges okoskodnod

azért nem engedett apám körmöshöz mert a pasim nem akart velük kajálni.

a körmös baromira nemvolt 1időben a kajával.

csak apám nemtudott már mivel megalázni, mert egy nyomi

azért nem ettem velük mert az osztályommal vacsoráztam mint minden más végzős és tanár

2010. dec. 28. 14:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis p*csa?

Na, akkor kérem tisztelettel... Én is szóvá teszem, ha turkálnak a cuccaim között. Nagyon nem szeretem. Mégsem gondolom azt, hogy hisztis lennék.

Fodrászhoz meg menj csak el. 18 éves vagy...

2010. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmész bezárod az ajtót.18 vagy nem kell engedélyt kérned, mivel nagykorú vagy.Igaz h nála laksz, de amig van pénzed fodrászra akkor menjél.
2010. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
miből vetted a "cuccaid"?Áruld már el.....
2010. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, te kérdeztél, azt mondtam túlreagálod. Egyszer ezért másszor azért hisztizel. Nameg apukádat nyominak nevezni..

Ha nem tetszik a válasz az egy dolog, de te kérdeztél..

2010. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!