Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja le, hogy ő ezt...

Miért tagadja le, hogy ő ezt meg azt nem is mondta? Hogyan kellett volna reagálnom erre? Már unom.

Figyelt kérdés

tegnap etse mondta h a vv-ben van csaj aki szép meg jól néz ki, ezen kicsit meglepődtem meg kiakadtam. És utána mondom neki, h "de h h szépnek találod? mi a szép rajta?"

és egyből elkezdi: "Én nem nemmondtam hogy szép, csak azt mondtam h normálisabb a többinél. de akkor ha ezt akarod hallani, igen szép. döntsd el..."

szóval letagadta.

meg ma nekemállt faterom, és szóvá tettem a paismnak h nemis szolt semmi, csak nekem mondja a magáét apámról, sose védene meg.

erre elkezdi "ez nemigaz, de akkor döntsd el eztis... ma is szoltam neki"

*vára nem szol neki semmit.

szóval ilyeneket csinál amit elmond azt fél óra után letagadja hogy az nem úgy volt, meg ő ilyet nem mondott, meg hogy döntsem el akkor.

már elegem van belőle

ma átjött próbáltam neki elmagyarázni hogy ez így nem oké, megint jött azzal hogy ő sose hazudott meg, h akkor döntsem el.

mondom oké, eldöntöm VÉGE, takarodj innen mert nem vagyok rád kiváncsi, nekem nem kellessz.

Kidobtam, nagyon mérges vagyok rá.

EZ HÜLYÉNEK NÉZ???


2011. jan. 23. 10:41
 1/9 A kérdező kommentje:

meg nekemáll a szobámba, h mit járatom a számat?:O

mondom öreg ez az én szobám, huzzál kifele.

Mondom : szerintem vágd fel az ereidet, erre mondja, hogy egy ilyen emberért nemfogja.

Mondom milyen kár...

és elküldtem, kisem kisértem

NEKEM NEMKELL 1 ILYEN "SRÁC".

DE MIT TEGYEK HA RÁMTÖR, H HIÁNYZIK VAGY BÁRMI???

MÁR NEM VÁLTOZIK KAMUS.

2011. jan. 23. 10:43
 2/9 anonim ***** válasza:

döntsd el, hogy vele akarsz e lenni vagy nem

ha nem akkor nincs mit tenni.

elöbb utóbb jobb lesz nélküle

2011. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te hülye vagy. Amúgy ezt már egyszer megkérdezted, akkor is mindenki elmondta, hogy nem vagy ép. Most miért kell ez neked megint?
2011. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

neki meg miért kell belehazudnia a pofámba?

kérdezi mibajom, elmondom neki. erre ez a reakció : aha ok.

meg mondd valamit és letagadja meg elkezdi megmagyarázni hogy az nemis ugy volt hanem amugy.

1,5 évig voltam vele, mindig kamuzott vmibe...

most telt be a pohár és még ő van megsértődve.

úgy volt tegnap h átjön este,beetet h jön, készülök... erre hív 1óra mulva, h nevárj nem megyek.majd hnap átugrok.

milyen kedves.

2011. jan. 23. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Te komolyan tegnap óta ezen szenvedsz? :O De legalább már egy fokkal érthetőbb. Amúgy ilyet én is szoktam csinálni, hogy "letagadom" amit előzőleg mondtam. Ez általában olyankor van, mikor a másik visszakérdez, és abból rájövök, hogy félreérthetően fogalmaztam. Na olyankor én is átfogalmazom még egyszer a dolgot. Nem lehet, hogy a te barátod is ezért csinálja?
2011. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szakítottál vele, akkor miért megy át hozzád, miért várod? Azt nem értem.

Amúgy ahogy írtad, hogy nem bírod tovább ezért dobted. Hát ha egyszer mindig hazudik, megbízhatatlan, nem tudsz vele így tovább lenni. Akkor mi lett volna szerinted a megoldás?

Hiányzik, igen hisz azért a 1,5 év nem olyan rövid idő. Hiányozni is fog még egy darabig. De ha komolyan gondolod a nélküle való folytatást, akkor szerintem lépj tovább, és ne érdekeljen, hogy neki áll feljebb meg ilyenek.

Ja, hogy a kérdés pontosan mi is lett volna? Elpanaszoltál nekünk egy megtörtént szitut. Te tudod hányszor fordult már ez elő, mennyire telt be a pohár. Szóval te neked kell tudni megállapítani, hogy helyesen döntöttél e. Tudsz vele, ezzel a hibájával együtt élni? Szereted annyira? Ha a válasz igen, fogadd vissza. Ha a válasz nem, akkor totál jól tetted, amit tettél.

2011. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ja ma szakítottam amikor átjött.

nem nemtudok már együtt élni a hazugságaival.

2011. jan. 23. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Primitív vagy. Ez látszik a stílusodon és a problémáidon, amiket nem tudsz kezelni. Ez a te nagy bajod, de ezen sajnos nem lehet segíteni.
2011. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te jó ég:D...hány éves vagy?
2011. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!