Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszem, hogy nem vagyok...

Hiszem, hogy nem vagyok szerethető. Igazam van? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Szépnek, csinosnak és okosnak gondolom magam, ezzel nincs is baj. Szerintem elég különleges is vagyok. Magamra, a külsőmre nem sajnálok semmi pénzt - egyszerűen szeretem önmagam, megérdemlem a drága dolgokat, és hát ki tudja mikor halok meg.... Közben pedig mást képtelen vagyok szeretni. Nem kötődöm egyetlen emberhez sem - családom, barátnőim, barátaim. A minap édesapám infartust kapott. Miután megtudtam napokig be se mentem hozzá a kórházba, mert egyszerűen nem érdekelt. Az egyetlen dolog, ami nagyon is izgatott az volt, hogy ezután vajon kitől kapok pénzt, ha esetleg nem jönne rendbe... Mindenben és mindenkiben a pénzt látom, hogy azon aztán csinosítgathassam a megjelenésem.

Tisztában vagyok vele, hogy egy ocsmány lény vagyok. Nem vagyok szerethető. A barátomban sem bízom, pontosan azért, mert erősen kétlem, hogy szeret.

18/L


2011. ápr. 20. 19:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%

Nekem anyósom ilyen.


"Hiszem, hogy nem vagyok szerethető"

ha ezt hiszed, akkor ilyen is maradsz.

AKARD, hogy szerethető legyél és TEGYÉL is érte!


Ha nem változtatsz, mindenki utálni fog.

2011. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
94%

Én csak annyit mondhatok,mint ahogy sokan mások is,hogy próbálj változtatni.Ha nem is rögtön bele a lecsóba,de fokozatosan. Azért biztosan vannak barátaid,valakinek öntsd ki a szíved.És a barátod biztosan szeret.Ne légy ennyire bizalmatlan.És ha engem kérdezel,szerintem pont,hogy önbizalomhiányod van.Ezért gondolsz mindig csak magadra,a pénzre,ezért vagy bizalmatlan. Egyszer határozd el magad és szánj rá egyetlen napot.Gondold végig,írj naplót,mondd el valakinek érzéseidet.Nem minden ember gonosz.Próbálj társasági életet élni,járj moziba,keress egy hobbit bármit,ami elvonja a figyelmet a pénzről és magadról. Csak higgy benne,ha az agyadban erősen elhatározol valamit az úgy is lesz. Látogasd meg édesapád,örülni fog neked.És mások öröme neked is örömet fog okozni,csak engedd,hogy átjárjon.:)

Remélem jobbra fordulnak majd a dolgok.:)

2011. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
93%
Kép?
2011. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Hát tényleg csúnyának érzem magam, de mikor "kicsípem" magam (ruha, smink, napszemcsi stb.) határozottan hiszem, hogy megszépülök. Ezért kell a pénz, hogy úgymond lehetőségem legyen "megszépülni".

A barátom tutira nem szeret. Ő okos, nem foglalkozik a külsővel, van önbizalma és óriási hitte a képességeiben.

Nekem nincsennek képességeim. Én alkalmatlan vagyok az életre amúgy..

2011. ápr. 20. 19:34
 15/40 anonim ***** válasza:
93%

Amiket leirtàl magadról, lehet, hogy nem is igaz, csak bebeszéled.


Viszont majd egy nap ràjössz, hogy màr nem érsz senki szemében semmit, ahogyan te bànsz most az emberekkel.

2011. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Persze legyél csinos stb., de az apukàd ezt érdemli, valami sokk érhetett téged gyerekkorodban.
2011. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
69%
Most inkább azt mondom, hogy a kérdező unatkozik...volt egy ugyan ilyen kérdés, csak ott fiú volt a "büdös dög" és ő légiós akart lenni. Nagyon hasonlít a két kérdés, stb.
2011. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
83%
van erre egy mondás: "úgy bánj másokkal ahogy te szeretnéd hogy bánjanak veled"
2011. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
69%

Jaj persze, te maga vagy a tökély, nem? :))

Hiszem, ha látom!

2011. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%
Az eszetekbe sem jut,hogy a kérdezőnek pszichológiai gondja van? Azt írja senkit sem szeret, még az édesapját sem.
2011. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!