Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszem, hogy nem vagyok...

Hiszem, hogy nem vagyok szerethető. Igazam van? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Szépnek, csinosnak és okosnak gondolom magam, ezzel nincs is baj. Szerintem elég különleges is vagyok. Magamra, a külsőmre nem sajnálok semmi pénzt - egyszerűen szeretem önmagam, megérdemlem a drága dolgokat, és hát ki tudja mikor halok meg.... Közben pedig mást képtelen vagyok szeretni. Nem kötődöm egyetlen emberhez sem - családom, barátnőim, barátaim. A minap édesapám infartust kapott. Miután megtudtam napokig be se mentem hozzá a kórházba, mert egyszerűen nem érdekelt. Az egyetlen dolog, ami nagyon is izgatott az volt, hogy ezután vajon kitől kapok pénzt, ha esetleg nem jönne rendbe... Mindenben és mindenkiben a pénzt látom, hogy azon aztán csinosítgathassam a megjelenésem.

Tisztában vagyok vele, hogy egy ocsmány lény vagyok. Nem vagyok szerethető. A barátomban sem bízom, pontosan azért, mert erősen kétlem, hogy szeret.

18/L


2011. ápr. 20. 19:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%

Ha tudod, hogy mi a probléma, akkor miért nem változtatsz?


Ha nem akarsz változtatni, akkor mi a kérdés?

2011. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
53%
Önző, öntelt, egoista kis majom vagy. A fiú is csak a pénzedért van veled!
2011. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Igen igazad van.......
2011. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
57%
aki okos és intelligens az nem ilyen önző és anyagias
2011. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Hát tényleg ocsmány lény vagy!! Nem az apád egészsége érdekel,hanem a pénz...Kezeltesd magad!
2011. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
Legalább annyit megtehetnél hogy bemész édesapádhoz... gondolj bele hogy mit érez hogy nem mész be.Te is elvárnád hogy törődjenek veled ha korházban lennél nem de???+
2011. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
64%
Tuti csúnya vagy ha úgy érzed magadra kell költened.....(és csak még rondább leszel)
2011. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%

azért vagy ilyen mert mindent könnyen megkapsz

ha küzdened kéne nem lennél ilyen öntelt

2011. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Azzal már egy lépéssel közelebb vagy a megoldáshoz, ha belátod, hogy hol benned a hiba. Hidd el, hogy a külső nem minden... Lehet valaki nagyon szép és csinos, de mi lesz ha majd dolgoznod kell? Szerintem inkább koncentrálj a tanulásra...

Különben is, az igazi szépség belülről fakad (Tudom, elég közhelyes, de akkor is igaz!)

2011. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%
igazad van. annyira okos vagy h veled nemtudok vitatkozni
2011. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!