Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha anyámat egy utolsó...

Gáz ha anyámat egy utolsó riban. Nak hiszem?

Figyelt kérdés

Szóval ott kezdődött hogy volt anyának egy élettársa,de megcsalta őt.Akivel megcsalta azzal most szeretők már 7éve...a srácnak van rendes barátnője,gondolom nem tud erről.

anyámmal ez a kapcsolata csak a szexen múlik,hiszen a srác csak munkaidőben téved erre hozzánk,akkor is csak 10-15percre.

Biztos vagyok benne hogy szexelnek,mert hallom...nagyon undorító és tényleg egy nagy kurv.nak tartom a saját anyámat.Ez gáz?Megfordult a fejemben hogy ismeretlenül írok a csávó barátnőjének,de ez nem rám tartozik,mindig meggondolom magamat.

Csak tényleg elég szar hogy 13éves koromtól ezt látom anyámtól...undorító...


2011. szept. 7. 18:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Az a gáz, hogy ilyeneket gondolsz anyukádról!
2011. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé, de tartsd maga, tanulj anyud hibájából és te ne légy olyan mint ő :)
2011. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ezeket nem gondolom.Ezeket tudom...
2011. szept. 7. 18:37
 4/24 A kérdező kommentje:
Én 4éve vagyok kapcsolatba.Anyám egy elrettentő példa számomra.Nekem ellentétben vele fontos a házasság,és biztos nem szexelnék egy olyan pasival akinek barátnője van...
2011. szept. 7. 18:38
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne foglalkozz vele. Gondolom anyukád elvált, mert apukádról egy szót sem írtál. Anyukád is ember, neki is vannak igényei. Lehet, hogy még nem találta meg az igazit, vagy nagyot csalódott a férfiakban, de a szexre meg ugye van igénye. Szerintem jobb, hogy egy partnere van, még ha az csak szexpartner is, mint hogy hetente mással feküdne össze. Ne foglalkozz vele, nem a te dolgod. Felnőtt nő, azt csinál amit akar.
2011. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
Az, hogy neked milyen elveid vannak, nem tartozik ide. Azt csinál az életével, amit akar. Nem te vagy az anyja, hogy be kéne számoljon az ilyen dolgairól. Ha ő így boldog, akkor miért akarsz beleszólni? Ha meg nem boldog, akkor se szólj bele. Felnőtt nő, meg tudja oldani, nincs szüksége arra, hogy az erkölcs csősz lánya belekontárkodjon a dolgaiba.
2011. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Így van tudom hogy nem az én dolgom.Csak eléggé fáj hogy apumtól elvált amikor én még csak 2éves voltam,azóta nem is beszéltem apámmal.Aztán nagy nehezen lett egy komolya kapcsolata,végre "lehetett apám" ez sem volt elég mert megcsalta őt.

Aztán pedig 13évesen már azt vettem észre hogy hébe-hóba jár ide egy férfi 10percre a szobába...

Úgy érzem hogy egy 13éves gyereknek nem ezt kellett volna látnia,nemhogy hallania...nem?

Tényleg nem tehetek róla,de undorodok egy olyan ISMERETLEN nőtől is aki egy foglalt pasival hentereg...

2011. szept. 7. 18:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, rengeteg nő qrválkodik!!!!
2011. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És ha a saját anya qrválkodik az még jobban "fáj"
2011. szept. 7. 18:45
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, most komolyan azt vártad el anyukádtól, hogy csak azért maradjon egy rossz kapcsolatban, hogy neked lehessen apukád? Hát én a helyedben összevissza szégyellném magam. Gondolom anyukád a válása után tisztességesen eltartott, felnevelt, és te így lehordod őt, mert neked fene nagy elveid vannak? Azért megnézném, hogy te hogyan nevelnéd a gyerekedet egyedül álló anyaként. Gondolom nem jókedvéből vált el se apukádtól, se a későbbi barátjától. Amúgy az is egy szép bizonyítvány édesapádról, hogy nem láttad mióta elváltak.
2011. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!