Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismert nő, akiért...

Van olyan ismert nő, akiért odavan a férjetek?

Figyelt kérdés

Pl. színésznő, énekesnő.


Mennyire zavar benneteket?


2011. ápr. 18. 12:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Az én páromnak Oroszlán Szonja a kedvence! Mondtam is neki, hogy lecsúszott róla, mert nemrég ment férjhez! :D Nem kimondottan szép nő, de van valami kellemes kisugárzása! Persze nyilván van sok nő, (filmekben) aki bejön neki, de hát én is így vagyok ezzel!
2011. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
nincs...
2011. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
55%

Van, Angelina Jolie! :D De nem zavar, mert nekem is tetszik híres pasi. Illetve ez csak a cukkolás szintjén megy nálunk. Szeretjük egymást, sosem fordulna meg a fejemben féltékenynek lenni. :)

Kérdező, ez téged miért izgat? Féltékeny vagy, esetleg más oka van? :)

2011. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
furcsának találnám ha a párom oda lenne valakiért, tekintve, hogy én sem vagyok oda egy színészért sem. Egy-egy karakter be szokott jönni, de csak az adott filmben mondjuk, a színész önmagában sosem tetszik. és plátói szerelmes sem voltam soha. nekem ez nem megy.
2011. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

tudtommal neki nincs ilyen nő az életében :D

nekem sajnos van egy férfi: Bradley Cooper :D amikor van valami film amiben szerepel, és szeretném megnézni, akkor folyton cukkol valamivel. nem hinném, h zavarja, mivel esélytelen hogy én azzal a pasival bármikor az életben egyáltalán összefussak, de persze mindig játssza a nagy féltékenyt :D

2011. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem Horváth Évát nézi meg mindig egy-egy újságban vagy tv-ben! :)
2011. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Páromnak Scarlett Johansson tetszik nagyon, de azt nem tudom, hogy odavan-e érte :)

Ill. egy másik nő, aki a Charlie Sheen exe, tőle van gyerek is, nem jut eszembe a neve, nagy dús szemöldöke van :)

Engem nem zavar egyáltalán.

Nekem más típusú nők tetszenek, szerintem Eva Mendes, Monica Bellucci, Catherine Zeta-Jones és Halle Berry sokkal szebbek :)

2011. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Tubarózsa ***** válasza:

Hali! Az én párom az NCIS-böl Abby értvan oda. A másik nagy kedvence Pink! Egyántalán nem zazavr, nem vagyok féltékeny v ilyesmi. Nekem is megvannak a kedvenceim

:)

Üdv 20L

2011. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs ilyen. Vannak színészek, színésznők, akiknek szereti a filmjeit, de oda nincs senkiért.
2011. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Oh, az enyém is Scarlett Johannsonért volt oda:) Amióta együtt vagyunk, már szerencsére nem:) Amúgy valljuk be, tényleg piszok jó nő női szemmel is.
2011. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!