Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismert nő, akiért...

Van olyan ismert nő, akiért odavan a férjetek?

Figyelt kérdés

Pl. színésznő, énekesnő.


Mennyire zavar benneteket?


2011. ápr. 18. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Tudtommal nincsen, de ha lenne se zavarna, biztos cukkolnám vele jókat. Valaki írta egy előző kérdéshez, hogy a tegnapi VV alatt veszekedett a párjával, mert a Janicsák Veca bejött neki. Hát én el se tudnék ilyet képzelni.
2011. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

van. Nem zavar, jót nevetek rajta. Sőt,szólok, ha jön egy film vele. és megkérdezem,hogy kimenjek-e, hogy kettesben hagyjam őket :)

Ahogy nekem is van ilyen és magamról is pontosan tudom, hogy igazábólsemmit nem jelent,úgyanolyan ez neki is.

(persze én is kaptam már posztert tőle,mint vicces ajándék. Mondta, hogy felrakhatom a hálónban. :) Tényleg nem is tudom hol van,meg kéne keresnem)

2011. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Van. Sokszor van úgy, hogy egy-egy műsorvezető, vagy színésznő, stb. tetszik neki (látom rajta, mondani nem szokta). Nem érdekel, mert nekem is van olyan színész, aki tetszik. :D
2011. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy van. A Janicsák Veca, külföldiek közül pedig Shakira. Szoktam is cukkolni, hogy ha erre tévedne Shakira, akkor áldásom rájuk, lehet egy jó éjszakájuk. :D :D :D

Engem amúgy nem zavar, nekem is tetszenek híres emberek...sőt, még nem híresek is. :D De nincs ezzel semmi baj. Szeretjük egymást, boldogok vagyunk, nincs szükségünk másra.

2011. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

KOnkrétan egy valaki nincs. Olyan van, hogy nézünk filmet és megállapítjuk,hogy ez és ez jól néz ki. Ez normális, és csak nevetünk rajta.

Zavarni akkor zavarna, ha pl. azt éreztetné velem, hogy elsősorban nem rám vágyik, hanem egy olyan nőre, mint XY - azaz nem én vagyok neki a legszebb a világon.

2011. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Nő létemre ferde hajlamok nélkül meg szoktam azért nézni nőtársaimat is. pl. a tévét nézünk, vagy ha étterembe kaja után csak bambulunk. Ilyenkor megbeszéljük, hogy ez vagy az a nő mitől szép és mitől nem.

Sokszor kérdezem, hogy neked tetszik ebben a filmeben az XY?

2011. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Tudtommal nincs


DE tv-nk sincs,hogy túl sok gagyi filmet látnánk "hirességekkel"

2011. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Van akiért még előttem eléggé oda volt - amolyan ideál-, meg nyilván most is bejön neki...


Egyáltalán nem zavar, de mondjuk bevallom őszintén ha látnánk olyan filmet amiben a nőci kissé erotikusabb helyzetben van, akkor valószínűleg nem tetszene a dolog... de erősen kétlem, hogy szóvá tenném. :)

2011. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
.. de szerencsére nem nagyon vannak a hölgyeménynek ilyen filmjei. :D
2011. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A "híresség" nevét is írjátok le légyszi! :)
2011. ápr. 18. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!