Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk ha az anyám...

Mi lesz velünk ha az anyám meghal?

Figyelt kérdés
Anyu tegnapnapi beszélgetés alatt bejelentette h. van 24millió jelzáloghitele.Nálunk ő igazán a pénzkereső,mert ő keres a legtöbbet.Apu festő és kevés munkája van, én is dolgozok és adok is le,de félre már nem tudok rakni.Van egy nővérem,akinek már családja van(bár a férje munkanélküli),az anyósáéknál laknak.Anyu már nem sok ideig dolgozik és elég beteges is.Teljesen kétségbe vagyok esve, h. mi lesz velünk ennyi adóssággal.Még ha el is tudjuk adni a házat akkor sem marad annyi h. tudjunk venni egy lakást.Apu még tudna menni a tesójához,de mi ketten a párunkkal már nem férnénk el.A páromnak is vannak kiadásai és most lehet újra munkát keres,mert átrakták egy másik telephelyre,ahová nem fog tudni kiutazni.Pest környékén lakunk és még a lakások is sokba kerülnek.
2011. ápr. 18. 07:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

7,48-as vagyok!

Sajnálom, eléggé rossz kilátások. Valóban most úgy néz ki, hogy amikor eljön annak az ideje, nem marad más választásotok, mint lemondani az örökségről. De azért azt is tudd, hogy (valószínűnek tartom, hogy a ház 50 %-a a papádé), tehát a tesóddal csak a másik 50 %-ot fogjátok örökölni ti ketten, vagyis terád az egésznek egynegyed része jut. Akkor majd a papádnak is le kell mondania a saját 50 %-áról. De bízzunk abban, hogy ez még odébb lesz.


Addig tanulj, ne rágódj azon, hogy mit hoz a holnap! Annyi minden változhat még, kár lenne az energiáidat és az idegeidet olyasmire fordítani, ami szerencsére nem most azonnal megoldandó probléma.

Én úgy érzem, nagyon sok józanság van benned, jól gondolkodol, szinte biztos vagyok abban, hogy amikor szükség lesz rá, meg fogod találni a legmegfelelőbb megoldást.

2011. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A hitel nem öröklitek meg a házat viszi a bank közösen vagy külön mehetek albérletbe.
2011. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!