Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párod becéz mások előtt?...

Párod becéz mások előtt? (barátok, szülők, testvérek)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy a ti párotok becéz családtagok, barátok előtt? Ad puszit az ő jelenlétükben? Vagy megölel?

Mert az én párom a szülei előtt kifejezetten nem akarja kimutatni az érzéseit. Se puszi, se ölelés, se becézés. De még barátok előtt is a kereszt nevemen szólít, ilyenkor olyan furcsán érzem magam, olyan mintha valami haverjának szólna oda. (Gyere már nyuszi helyett -> gyere már "gizi")

Írjátok meg korotokat és azt hogy pártok fiú-e vagy lány. Köszönöm és nagyon várom a válaszokat.


2011. ápr. 11. 19:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az én szüleim és rokonságom előtt nem érintkezünk, se ölelés, se kézfogás, se becézés, mert nálunk nem illik, és a szüleimet is irritálja.


Barátok előtt, és az ő rokonsága előtt mindig becéz cicuka, tökmagocska, életem, édesem, kicsikém, stb...), fogja a kezem, csípőm, hozzámér, csókol.


A telefonjában úgy vagyok benne, hogy Életem Értelme :)


Én 20/L, ő 20/F.

2011. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!